З нагоди 25-ї річниці візиту святого Йоана Павла II до Львова запрошуємо парафіян, друзів, молодь та цілі родини взяти участь у особливих подіях.
Неділя, 14 червня
Початок програми — 19:00 Служба Божа у парафії св. Йоана Павла ІІ (вул. Стрийська, 6)
План заходів:
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
6 лютого монахи і монахині Галицького, Івано-Франківського, Чортківського і Чернівецького деканатів прибули до нашої парафії на спільну зустріч, яку очолив єпископ Едвард Кава.
На початок Сестра Сара Ева Лакоми зі згромадження Сестер св. Домініка виголосила конференцію. Згодом усі зібралися у парафіяльному храмі на адорації Пресвятих Дарів і Євхаристії, якій проводив єпископ Едвард і виголосив проповідь.
Під час Святої Меси присутні Богопосвячені Особи відновили свої обітниці тримаючи в руках запалені свічки. Зустріч закінчила спільна агапа.
о. Владислав Іващак
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.








