Родина Кольпінга

Родина Кольпінга

Мета організації: допомога членам товариства проявити себе християнами у світі через роботу, у шлюбі та сім`ї, церкві, суспільстві та державі; пропонування соціальної допомоги членам об`єднання та суспільству; розвиток та підтримка загального блага усіх, у християнському розумінні.

 

ЩО ТАКЕ “СПРАВА КОЛЬПІНГА”

"Справа Кольпінга” - це католицьке об’єднання, яке супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках.

Освіта, діяльність та духовність - це три неписані, тісно між собою поєднані сфери роботи та життя в “Справі Кольпінга”.

Побудова об’єднання на родинній основі спонукає всіх членів об’єднання до відкритості, до небайдужості один до одного та солідарності у спільних діях і вчинках, з’єднуючи всі покоління в одному благому покликанні. При організації існує молодіжне об’єднання, яким особливо піклується “Справа Кольпінга”.

Метою діяльності Справи Кольпінга є:

• захист інтересів членів об’єднання

• виховання відчуття відповідальності перед Богом, сім’єю, батьківщиною

• сприяння отриманню членами об’єднання професійної освіти та підвищення її рівня

• сприяння членам об’єднання в задоволенні ними їх життєвих потреб

Завданням об’єднання є :

• допомогти кожному члену об’єднання бути християнином у світі, тобто повсякденній праці, сім’ї, в своїй церкві у суспільстві та державі

• сприяння підвищенню чуйності членів об’єднання до справ стражденних людей в дусі взаємної допомоги

• сприяння захисту зародженого життя та програм по захисту материнства і дитинства

• своєю активністю та активністю членів об’єднання примножувати загальний добробут суспільства, а також співпраця з усіма, бажаючими взяти участь в покращенні життя людей, потребуючих допомоги у християнському розумінні.

Структура Справи Кольпінга

Інтернаціональна Справа Кольпінга існує сьогодні в більш, ніж 53 країнах світу та налічує 450 000 членів. “Справа Кольпінга” будує свою структуру на принципі особистого членства людей, які визнали себе прибічниками “Справи Кольпінга” та приєдналися до неї. Найменшим організаційним осередком є “Родина Кольпінга” (РК), створення та духовна опіка якої є сферою діяльності священика.

Існуючі в межах однієї області “Родини Кольпінга” утворюють одне обласне об’єднання, основні завдання якого направлені на освітню, організаторську роботи та інші програми. Обласне об’єднання може складатися з районних об’єднань, які в свою чергу складаються з РК міст та сіл даного району. Декілька обласних “Родин Кольпінга” можуть об’єднуватися в Регіональну Спілку “Справа Кольпінга”.

“Родини Кольпінга” однієї держави утворюють об’єднання з національним статусом. Національне об’єднання веде базу даних членів об’єднання, впроваджує найбільш актуальні освітні пропозиції та розробляє конкретні освітні та робочі цілі для “Родин Кольпінга” та членів об’єднання. Національне об’єднання керує роботою в суспільному, політичному та духовному напрямках на державному рівні.

На континентальному рівні національні об’єднання та “Родини Кольпінга” працюють разом в континентальних робочих об’єднаннях. Всі “Родини Кольпінга” разом з національними об’єднаннями утворюють Міжнародну Справу Кольпінга.

Права та обов’язки членів об’єднання

“Справа Кольпінга” являється об’єднанням з демократичною структурою, тому всі члени об’єднання мають визначені права та обов’язки:

“ всі члени об’єднання мають право голосу та вибору;

“ всі члени об’єднання можуть приймати участь у призначених для них акціях та заходах;

“ всі члени об’єднання повинні притримуватися принципів “Справи Кольпінга”, наслідувати її цілі та виступати за реалізацію програми об’єднання;

“ всі члени об’єднання повинні сплачувати компетентним органам об’єднання визначені членські внески.

“Справа Кольпінга” є настільки дієвою та потужною, наскільки серйозно члени об’єднання відносяться до своїх прав та обов’язків, і в рамках своїх можливостей будуть самовідповідальні за виконання програми об’єднання.

Контакти:

Регіональна Спілка «Справа Кольпінга»

м. Чернівці, вул. Гонти 20, індекс 58003

тел./факс (0372) 52-54-20

e-mail: kolping@vaal.cv.ua

http://kolping.com.ua/

https://www.facebook.com/kolpingua

 

Товариство "Родина Кольпінга”

Society "Kolping’s Family”

вул. Кульпарківська 141/231,

79071, м. Львів, Україна

Tel: +380-322-64-47-55141/231,

www.kolpinglviv.ucoz.net

 

Молодіжний освітній Кольпінгцентр

м. Шаргород, вул.Леніна 214, індекс 23500

тел./факс (04344) 2-16-28

Веб-сторінка Міжнародної Справи Кольпінга: www.kolping.net

Веб-сторінка Справи Кольпінга Німеччини: www.kolping.de

 

Молитва про мир та гуманітарна допомога Родини Кольпінга в Чернівцях.

: 421 2022-03-24 14:26:46

Свята Меса про мир в Україні та молитва подяки усім людям доброї воді за допомогу нашій країні в цей важкий час відбулась в Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях. Святу Месу очолив настоятель базиліки, презес Родини Кольпінга м.Чернівці о. Анатолій Шпак. Разом з Презесом Кольпінга Європи о. Штефаном Гьодрі прийняли участь у Службі Божій іще двоє священників з Румунії та секретар Кольпінга Молдау (Румунія) Корнеліу Булаі, голова Кольпінга Європи, секретар ГО Справа Кольпінга в Україні Василь Савка, кольпінговці Буковини.


Громадська організація надає безвідсоткові кредити для ветеранських бізнесів

: 366 2021-12-16 18:31:45

За сприяння Громадської організації «Справа Кольпінга в Україні», зокрема його Львівського осередку, відбулись два заходи, що мають за мету допомогти військовим, які повертаються з війни додому, адаптуватися до мирного життя.


Родина Кольпінга в Чернівцях ділиться радістю Різдва Христового та допомагає потребуючим.

: 458 2021-12-13 19:59:47

Родинна праця для ближнього робить нас щасливими. До прийдешніх свят Різдва Христового ми, кольпінговці РК м.Чернівці, закупили продукти харчування для малозабезпечених людей. Протягом багатьох років наші партнери - Родина Кольпінга м.Кельн- Ворінген ( голова товариства Таня Шмідт), яка проводитькнижкові ярмарки, а також родина Отто та Елізабет Вордеман, Маргарет Гольдшнайдер фінансово підтримують наш соціальний проєкт - пише Родина Кольпінга у м. Чернівці.


Музична подорож Родини Кольпінга зі Стрия до Львова

: 1491 2019-02-19 12:59:08

Недільний вечір 17 лютого розмалював усмішкою, величезним щастям та невимовною радістю обличчя слухачів Університету Третього Віку Родини Кольпінга м. Стрий. Це була незвичайна музична подорож. Магія звуку, світла та виняткової музики.


Родина Кольпінга в Санктуарій Матері Божої Винниківської

: 1822 2019-02-12 13:26:09

10 лютого представники Справи Кольпінга в Україні та Товариства Родина Кольпінга м. Львів були запрошені на службу для презентації діяльності організації в Санктуарій Матері Божої Винниківської в м.Винники Львіської обл.


Школа молодого лідера для кольпінговців

: 1170 2018-08-28 15:32:56

23-26 серпня у Карпатах відбулася Школа молодого лідера для кольпінговців з різних куточків Західної України віком 17-23 рр. Молодь вивчала методи проведення тренінгів, молодіжного дозвілля, правильну та ефективну комунікацію та самопрезентацію. Серед тем, які розглядалися, були навички просування громадських ініціатив у соцмережах, мистецтво управління фінансами та вже традиційний навчальний блок з надання першої долікарської допомоги. 


Візит німецьких гостей з Родини Кольпінга

: 955 2018-06-25 19:19:25

Нещодавно Справа Кольпінга в Україні приймала гостей з Родини Кольпінга м. Весселінг (Німеччина).


Паломництво Родини Кольпінга зі Стрия до святих місць у Польщі

: 1802 2017-10-31 10:15:44

Радіє серце, радіє душа, коли наша спільнота в паломництво вирушає...

Слухачі Університету Третього Віку ГО "Родина Кольпінга м. Стрий" та кольпінговці взяли участь у паломництві до святих місць у Польщі.

Відвідали: Кальварію Зебжидовьску, Краків, Лагевнікі, Вадовіце, Ченстохову.

 


Блаженний Адольф Кольпінг Молись за нас!

: 54119 2017-10-24 10:55:41

27 жовтня у Всесвітній День Молитви Міжнародної Справи Кольпінга, Львівська Родина Кольпінга запрошує на Святу Месу до храму Святого Архангела Михаїла в Малехові на 19.00.


День Сім`ї у Родині Кольпінга м. Стрий

: 2718 2017-10-09 14:35:06

Доброю традицією увійшло в діяльність ГО "Родина Кольпінга м. Стрий" проводити День Сім`ї. Адже сім`я - школа любові. Все, що несемо протягом свого життя - береться саме вдома, в сім`ї. Важливо також бути разом, ділитися досвідом та вчитися один від одного важливих речей, з яких складається життя.


Університет Третього Віку ім. А. Кольпінга в Чернівцях

: 4631 2017-09-25 14:46:06

20 вересня 2017 року в приміщенні офісу Родини Кольпінга м Чернівці та Університету Третього Віку ім. А.Кольпінга, що по вул. Шевченка 28/202, відбулося засідання Науково- методичної ради УТВ, яка прийняла рішення з організації і напрямків навчального процесу. 


Континентальні Збори Справи Кольпінга Європи.

: 1609 2017-06-06 13:55:41

26 - 28 травня 2017р у Львові відбулися Континентальні Збори Справи Кольпінга Європи. Континентальні Збори відбуваються раз на рік у одній з європейських країн. Цього разу 50 делегатів із 20 країн Європи приїхали в Україну.

Особливим гостем на Зборах був Мечислав Мокшицький, архиєпископ-митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви, який звернувся з привітальним словом до делегатів та поблагословив нашу подальшу діяльність. 


Делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга з Гільдесгайму відвідала Родини Кольпінга в Україні

: 3014 2017-04-25 16:39:04

18 квітня в Україну з партнерським візитом завітала делегація представників Дієцезійної Спілки «Справа Кольпінга Гільдесгайм" (Німеччина).


Делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга Гільдесгайм (Німеччина ) у Палаці Львівських Митрополитів

: 3443 2017-04-25 14:13:12

Сьогодні, 25 квітня Митрополичу Курію з офіційним візитом відвідала делегація Дієцезійної Спілки Справа Кольпінга Гільдесгайм (Німеччина ) та делегація ГО Справа Кольпінга в Україні з п. Василем Савкою на чолі.


Зустріч представників Ресурсного центру ГО «Справа Кольпінга» у Дрогобичі

: 1928 2017-03-25 12:51:11

21 березня 2017 року відбулась чергова зустріч представників Ресурсного центру ГО «Справа Кольпінга» у Львові з працівниками Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та для представникам військових підрозділів (військових психологів) у Дрогобицькому районі. Був проведений тренінг на тему «ПТСР - діагностика».


Благодійна акція у Великому пості в парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях

: 2469 2017-03-07 13:00:01

Великий Піст, це чудова нагода наблизитись до Бога і ближнього. Надзвичайно важливою складовою у покутній практиці є милостиня, яка передбачає широкий спектр вчинків милосердя по відношенню до інших людей. Отож нещодавно в нашій парафії розпочалася благодійна ініціатива, яка є пов`язана з організацією безкоштовних обідів для самотніх та літніх людей.


Родина - Школа Любові. Зимова зустріч Родини Кольпінга з м. Стрий

: 2740 2017-01-26 13:01:44

Думай собі, що хочеш, а родина є вічна, як Бог. На щастя. У цьому мали можливість переконатися учасники Зимової зустрічі "Родина - Школа Любові", яку організувала Родина Кольпінга м. Стрий.


Навчально-практичний семінар «Психотравма як наслідок кризової ситуації: духовний, соціальний, психологічний виміри»

: 2187 2016-08-09 18:30:59

Від 4 по 7 серпня 2016 р. у домі прочанина св. Якова Стрепи в Брюховичах проходив навчально-практичний семінар організований місцевим осередком Родини Кольпінга.


Новий ресурсний центр Родини Кольпінга у Львові

: 2583 2016-03-24 13:09:54

24 березня Архієпископ М. Мокшицький освятив у місті Львові по вул. Меретина 3, новий ресурсний центр Родини Кольпінга, який покликаний надавати допомогу біженцям, воїнам АТО та їх родинам.


Проект Cправи Кольпінга України та Польщі у справах сеньйорів

: 1918 2016-02-29 14:22:41

26-28 лютого 2016 р. у Львові відбувся семінар представників українських Університетів Третього Віку та польських клубів сеньйорів в рамках спільного проекту Справи Кольпінга Польщі та України, фінансованого польсько-американською фундацією освіти для демократії «RITA».