Згромадження сестер Св. Архангела Михаїла (михайлитки)

Історія згромадження:

Згромадження Сестер Святого Архангела Михаїла (Михайлитки), є чернечим інститутом, в якому сестри поєднують контемплятивну прославу Бога з діяльною апостольською любов’ю, яку реалізовують займаючись вихованням, катехізуванням, парафіяльним душпастирством, доброчинністю та місіями.

В основу духовності згромадження лягло два принципи: «Хто як Бог» і «Стриманість та праця». Ці принципи зобов’язують сестер любити Бога понад усе та шукати Його слави втілюючи добро, справедливість та любов.

Їхнім покликанням є показувати Христа світові, особливо дітям та молоді за допомогою виховання за принципами віри, у дусі стриманості та працьовитості.

Разом із головним покровителем Згромадження сестри прагнуть поклонятися Тому, чию славу оспівують Ангели та Кого прославляють усі святі та справедливі, і без Кого людське серце не знає спокою. Прагнуть любити Того, котрий першим обдарував любов’ю і завжди залишається вірним. Служити Тому, Котрий є Єдиним Господом, але потребує допомоги у кожній бідній дитині та кожному потребуючому. Удовольнятися малим, жити у радості, працьовито та скромно, вірячи, що Він Сам вистарчить.

Згромадження було засноване у Польщі, але сьогодні веде свою апостольську діяльність у багатьох країнах Європи – Франція, Німеччина, Італія, Білорусь та Україна. А також місійну діяльність у Камеруні. Сестри всюди служать найбільш потребуючим.

Сестри Михайлитки опікуються садочками, навчають у школах, ведуть світлиці, а також працюють медсестрами, органістками та сакристіянками.

Генеральний дім сестер Михайлиток:

ul. bł. ks. Bronisława Markiewicza 22
38-430 Miejsce Piastowe
tel.: +48(13)435-34-97, 435 3013
e-mail: sekretariat@michalitki.pl

www.michalitki.pl

Генеральна настоятелька: Mати Натанела Беднарчик

Дім на території Львівської архідієцезії

Яричів

С. Херубіна (Анна Комісаж) – настоятелька
С. Софія (Марія Мархевка)
+38 (098) 965 41 10