Згромадження Сестер Божественного Спасителя (Сальваторіанки)

Історія:

Історія та духовна спадщина Конгренації Сестер Божественного Спасителя тісно пов’язані з історією та духовністю Товариства Божественного Спасителя. Обидві чернечі спільноти мають одного Отця засновника – о. Франциска від Хреста Йордана. У 1880 році він багато місяців провів на Святій Землі. Саме там, на ліванських пагорбах, він пережив вирішальний духовний досвід.

У Тіволі неподалік Рима, 8 грудня 1988 року, завдяки отцю Франциску Марії від Хреста Йордана та бл. Марії від Апостолів (Терезі фон Велленвебер) було створено Згромадження Сестер Сальваторіанок. Головним завданням сестер було і залишається проголошування Ісуса Христа Спасителя світу. Отець Йордан добре знав, що не лише чоловіки мають прагнення нести Добру Новину усім тим, котрі про неї ще не чули. У своєму житті він зустрів багатьох жінок, котрі були готові на будь-яке зречення заради виконання місії Ісуса, котру він залишив своїм Учням: «Йдіть на цілий світ та проголошуйте Євангеліє усякому створінню»

Засновниця:

Бл. Марія від Апостолів (Тереза фон Велленвебер) – людина із палким апостольським серцем, дочка німецьких аристократів, отримала освіту найкращу із на той час можливих. У неї був сильний характер, гострий розум, а також багато інших талантів. Вона довго шукала відповіді на питання, чого хоче від неї Бог. Її прагненням було проголошувати Христа Спасителя світові – Тереза хотіла бути місіонеркою. Не знайшовши відповідного згромадження, вона вирішила заснувати власне. Це стало можливим після зустрічі з о. Йорданом і разом вони розпочали справу, назва якої - Згромадження Сестер Божественного Спасителя.

Харизмат:

Життя сестер має проникати любов, якою обдаровує нас Спаситель, щоб вони могли переказувати її усім людям, яких зустрічають у своїй щоденній праці: людям похилого віку, бідним, хворим, самотнім та багатьом іншим. Завдання сестер - допомогти повернути віру та надію невиліковно хворим людям, працюючи у госпісах. Нести промінь надії людям похилого віку та самотнім, провідуючи їх чи займаючись ними у будинках спокійної старості. Вони покликані піклуватися теж і про душі людей. Також сестри працюють у яслах та дитячих садках, ведуть катехези, реколекції та зустрічі для молоді.
Сестри Сальваторіанки працюють на всіх континентах.

Адреси:

Генеральний дім:
Via Mura Gianicolensi 67, 100152 Roma,
tel.: +39(06)585-20-31

Дім на території Львівської архідієцезії:

Меденичі

вул. Лисенка, 3, Меденичі, 39300,
Дрогобицький район, Львівська область
тел.: +38 (032) 447 06 52
+38 (067) 712 13 30
maga@orange.pl

с. Адріана (Кєльох Зофія Ева)

 

Нічне чування з 25 на 26 січня нічне чування у сестер св. Йосипа у Львові

: 35911 2020-01-22 19:46:58

Зустріч відбувалася у Львові в Монастирі сестер св. Йосипа по вул. Коперніка.

Початок 25 січня о 20.00 год. - закінчення 26 січня о 08.00 год.