Архієпископ Томас Едвард Ґалліксон

Його Високопреосвященство Архиєпископ Томас Е. Ґалліксон народився місті Су-Фолс (Sioux Falls), штат Південна Дакота, Сполучені Штати Америки, 14 серпня 1950 року і був висвячений на священика 27 червня 1976 року. Отримав єпископське свячення у своєму рідному місті 11 листопада 2004 року.

Його Високопреосвященство є титулярним архієпископом Бомарцо.

Вступив на дипломатичну службу Святого Престолу 1 травня 1985 року і був згодом призначений до дипломатичних місій в Руанді, Австрії, Чехословаччині, Єрусалимі, Ізраїлі та Німеччині.

Отримав ступінь доктора з канонічного права, розмовляє англійською, італійською, французькою та німецькою мовами.

Вперше Апостольським Нунцієм був призначений в країнах: Трінідад і Тобаго, Антігуа і Барбуда, Барбадос, Співдружність Багамських островів, Співдружність Домініки, Гренада, Гаяна, Ямайка, Сент Кітс і Невіс, Санта Лючія, Святий Вінцент та Гренадіне, а також в Республіці Сурінаме - 12 незалежних держав цього регіону.

Вперше був призначений Апостольським Делегатом до регіону Антильської Конференції Єпископів, який складається з англійських, французьких, за винятком Гаїті та датських територій на Карибах, разом 22 території зі своїми власними урядами. На Антильських островах є 20 церковних одиниць: 18 дієцезій та дві Місії sui iuris. Архієпископ Ґалліксон був п`ятим Апостольським Нунцієм в цьому регіоні.

21 травня 2011 року Святіший Отець Бенедикт XVI призначив Архієпископа Ґалліксона Апостольським Нунцієм в Україні. 

Персональні сторінки нунція:

deovolenteexanimo.blogspot.com

plus.google.com

www.facebook.com