Спільнота Живого Розарію

Живий Розарій - це спільнота осіб, котрі кожного дня моляться на Розарії. Спільнота поділена на менші групи по 20 осіб. Кожен з членів спільноти відмовляє кожного дня принаймні одну таємницю Розарію. Таким чином, протягом дня відмовляється цілий Розарій. Живий Розарій своєю молитвою і духовими пожертвами підтримує потреби цілої церкви.

Спільнота Живого Розарію

Організація Живої Вервиці заснована преподобною Павлівною (Марією) Жарікот у 1826 році в м. Ліон (Франція). З 20 років Павліна розпочала займатись місійною діяльністю. Вона була близьким духовним соратником св. Івана Марії Віанея, священика з Арсу. Організація Живої Вервиці була офіційно схвалена і постійно підтримувана папою Григорієм XVI та набула канонічного статусу 27 січня 1832 року.

Жива Вервиця – це не щось нове у вірі, це продовження вервиці, проповідуваної святим Домініком, яка була дана йому в об’явленні Божою Матір’ю.

Мета

Мета Живої Вервиці – умилостивити гнів Божий на грішний світ через заступництво Богородиці, молитву за Боже благословення для Церкви, пожертву для євангелізації і поширення віри, щоб зберегти і відновити віру в серцях людей, а також – сприяти наверненню грішників і піднесенню святої Матері-Церкви.

Час

У будь-яку пору дня або ночі і в будь-якому місці. Члени Живої Вервиці можуть проводити молитовні зустрічі для спільної молитви, читання Святого Письма, обговорення проблем віри, засад християнського життя, інших духовних питань.

Основні вимоги

Послух Святішому Отцю Папі Римському, правлячому Єпископові – Ординарію єпархії, о. настоятелю або адміністраторові парафії де Жива Вервиця функціонує.

Постійна участь у житті Церкви, завдяки участі в Божественній Літургії, прийманню Святих Тайн, дотримання норм християнського життя та активній діяльності для добра Католицької Церкви. Завдяки молитві, пожертві кожен із членів Живої Вервиці є співвідповідальним за долю Католицької Церкви, спасіння людей і поширення віри!

Обов’язки членів Живої Вервиці

Кожен член організації має відмовляти приписане молитовне правило організації.

Кожен член Живої Вервиці мусить найактивніше брати участь у житті парафіяльної спільноти через – приймання Святих Тайн, частої участі в Богослужіннях парафії, заохочування людей до активнішої праці на користь парафії та Церкви.

Членам Живої Вервиці рекомендується молитися Вечірню і Утреню.

Під час місяців травня та жовтня, які в особливий спосіб присвячені Пречистій Діві Марії та молитві на вервиці, члени Організації повинні особливо почитати Пречисту Діву Марію, відмовляючи кожного дня усі 20 таємниць вервиці.

Членам Організації Живої Вервиці рекомендується допомагати хворим та немічним людям отримувати Святі Тайни, потішати їх своєю присутністю та допомагати їм.

Члени Живої Вервиці мають обов’язок молитися за померлих членів організації. Потрібно жертвувати молитви, труднощі та терпіння за померлих членів організації та особисті потреби.

Членам організації потрібно постійно пам’ятати слова папи Григорія ХVI, який зазначив: „Ми повинні активно працювати для того, щоб запалити серця всіх людей: ревністю, повагою, любов’ю і набожністю до Пречистої Діви Марії. Нам потрібно більше працювати для того, щоб поширювати Живу Вервицю безперестанку, щоб кількість людей та благодаті, які ми отримуємо постійно зростали. Нам потрібно поспішати, щоб вдосконалюватися та зростати в чеснотах. Ми відаємо себе Пречистій Діві Марії, яка обіцяла всім, хто буде почитати її привести до неба”.

Основні рекомендації для осіб, які бажають заснувати Живу Вервицю

Для того, щоб стати членом Живої Вервиці, особа повинна бути вписана до загального списку.

Людина, яка стала членом Живої Вервиці, повинна молитися щодня одну десятку Вервиці з таїнством, яке вона отримає від представника Живої Вервиці.

Місцевому представникові організації потрібно заохочувати людей ставати членами Живої Вервиці.

Дбати про те, щоб у кожному сусідньому селі чи місті був свій представник Живої Вервиці, щоб координувати і створювати нові групи, висилати списки, фотографії про діяльність спільнот Живої Вервиці, повідомляти про ласки і чуда, які люди отримали через членство в Живій Вервиці.

 

Привілеї членства у Весвітній Організації Живої Вервиці

Єднання у молитві із трьома мільйонами членів Живої Вервиці у всьому світі.

Кожного дня служиться Служба Божа за членів Живої Вервиці у всьому світі.

Члени організації постійно моляться за спочилих членів Живої Вервиці. За померлих членів Живої Вервиці відправляються щоденні заупокійні Служби Божі.

Постійна допомога в організації груп Живої Вервиці.

Адреса:

 

http://www.livingrosary.org.ua

Оплаткова зустріч спільнот Живогого Розарію парафії св. Анонія з Падуї

: 177 2023-01-17 16:20:05

Ділення оплатком – це завжди ділення радістю. Так було на нашій оплатковій зустрічі, яка відбулась 15 січня, зустрічі тих, хто робить одну справу, зустрічі однодумців, які давно не бачились.


Оплаткова зустріч спільнот Живого Розарію при парафії св. Антонія

: 714 2021-02-05 12:59:50

Дві спільноти Живого Розарію, Розарій св. Антонія і Христа Царя, при нашій парафії нарешті зустрілись на традиційній оплатковій зустрічі.


Пастирське послання архієпископа Мечислава Мокшицького Львівського митрополита з нагоди ІІ Конгресу Святого Розарію Львівської архідієцезії

: 1892 2020-09-24 11:17:54

Улюблені Брати і Сестри!
1. Велике бо вчинив мені Всемогутній… (Лк 1,4)
Вдячність – це вираз нашої зрілості. Людина повинна вміти не лише просити, вибачатися, але й дякувати. Для нас, віруючих, найкращим вчителем вдячності є Пресвята Діва Марія. Своїм гімном Маґніфікат Вона вчить нас, як дякувати Богові.


Різдвяна зустріч спільноти Живого Розарію в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 1138 2020-01-21 13:49:56

Спільноти Живого Розарію - це права рука в парафії св. Йоана Павла ІІ, завжди готова до різних завдань. Очільники спільнот організували різдвяну зустріч для львівських кіл Живого Розарію. Унікальною можливістю було відзначити 10-ту річницю Чоловічого Розарного кола ім. св. Йосифа Більчевського.


Великодня зустріч спільнот Живого Розарію парафії св. Антонія

: 1192 2019-05-10 19:18:47

Можна сказати, що вже традиційними стали зустрічі наших спільнот. Посидіти разом за чаєм чи кавою, поговорити про проблеми і поділитись радістю завжди приємно в колі однодумців, у колі людей, з якими робиш спільну справу.


Запрошення на зустріч Троянд Розарію Львівської Архідієцезії у жовтні 2016 року

: 12636 2016-09-15 14:20:02

У жовтні у Львівській Архідієцезії відбудуться зустрічі Троянд Розарію. Подаємо розпорядок зустрічей.


Архідієцезіяльний з’їзд Троянд Живого Розарію у Рудках. Запрошення та Плакат

: 2274 2015-10-09 00:00:00

Запрошуємо на Архідієцезіяльний з’їзд Троянд Живого Розарія котрий відбудеться 17 жовтня 2015 року в Санктуарії Матері Божої Рудківської.