Родина Родин

Заклик: Родина Сильна Богом

Родина Родин це дар для всіх нас, нашого Отця і Засновника Кардинала Стефана Вишинського. Це він нас навчив, що Церква потребує наших жертв, Польща - життя, а родини прикладу.

Родина Родин це Апостольський рух, метою котрого є відродження та освячення польської родини прямуючи до повного сакраментального життя беручи участь у свідомій та самовідданій службі церкві і людині, а також довіри Марії Матері Церкви.

Рух діє на основі статуту, затвердженого 5 січня 1992 р. Кардиналом Юзефом Глембом, Примасом Польщі. Провадить цей Рух Світський Інститут Помічників-Марії Матері Церкви, Отці Паллотини та представники родин.

Родина Родин Львова

Була заснована 22.12.1994 року польськими католицькими родинами Львова з допомогою Душпастирського Центру Родини Родин у Варшаві о. Ректором Євгенієм Кліміньським. Схвалена та протягом багато років патронована Митрополитом Львівським Його Високопреосвященства Мар’яном Яворським. В даний час діє під патронатом Львівського Митрополита Його Високопреосвященства Архієпископа Мечислава Мокшицького.

Служіння Модератора Руху Родини Родин Архідієцезії виконує о. Кшиштоф Шебля.

Духовним Отцем Родини Родин є о. Фелікс Фолеєвський.

Душпастирем Руху Родини Родин з 1994 року є о. Владислав Лізун.

Світськими лідерами та ініціаторами заснування Руху Родина Родин Львова від 1994 року є пані Галина та пан Володимир Венцак. Спільноту об’єднують групи Родина Родин зі Львова, Львів-Збоїща, Мостиська, та с. Полупанівка, що біля Скалату на Тернопільщіні.

Творимо родини віддані Богу та Батьківщині, що інтегруються в закордонному середовищі взаємно помагаючи собі та ближньому. Ми відкриті на все, що є добре, мудре та важливе для польських сімей особливо для дітей та молоді. Прагнемо створити гідний образ поляка в українському суспільстві, як людини, католика, патріота та громадянина.

Наша соціальна праця служить родинам духовно та фізично, підтримує розширення прав та можливості молодих людей, інтегрує родини не лише польські, але також й польського походження.

Стараємося створити атмосферу, яка допомагає мішаним сім’ям різних національностей плекати польськість на належному рівні паралельно з цінностями інших народів.

Дбаємо про активне положення наших членів в громадському житті, особливо маючи на увазі збереження польських і католицьких традицій, знання культури і національного спадку та догляд місць національної пам’яті на Львівській землі.

В кожній конкретній акції, а також в повсякденних справах участь беруть цілі сім’ї різних поколінь, що допомагає творити позитивні відносини між представниками різних вікових груп, збагачуючи один одного.

Особлива увага щороку приділяється організації літніх канікул для великої групи потребуючих польських родин (безперервно з 1996 року).

Багато зусиль докладаємо також для створення більш тісних зв’язків з батьківщиною молодшим і старшим полякам з Родини Родин Львова. Для цього нав’язуємо контакти з різними організаціями і приватними благодійниками в Польщі. Сприяємо розвитку сім’ї та її високим цінностям в суспільному, національному та релігійному вимірі.

Родини, котрі у Львові і за межами свідчать про постійну присутність Речі Посполитої, - є величезним даром для нас і для Батьківщини.

Пам’ятайте, що ми є тут, триваємо та даємо свідоцтво про Польщу.

Нас єднає віра, патріотизм, прагнення інтеграції і зміцнення сім’ї також її роль в суспільстві, взаємної допомоги, підтримки нашого молодого покоління...

Вул. Юнаківа 16, Львів, Україна, 790039

wencak@gmail.com

https://www.facebook.com/Wencak

Більше про Родину Родин у Львові

Канікули з Богом Львівської Родини Родин у Брюховичах.

: 433 2021-07-29 10:41:01

19-24 липня у Брюховичах під патронатом Архієпископа Мечеслива Мокшицького, а також завдяки допомозі Фонду Допомоги поляком на сході відбулись канікули з Богом Львівської Родини Родин у Брюховичах.


25-ліття Львівської Родини Родин і Товариства охорони військових могил

: 1043 2020-01-20 12:59:44

18 січня у Брюховичах під патронатом Архієпископа Мечеслива Мокшицького відбулося відзначення 25-ліття Львівської Родини Родин і Товариства охорони військових могил. У каплиці Львівської ВДС Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек очолив Святу Месу в наміренні цих двох громадських організацій. 

 


XXIV Оплаткова зустріч "Родини Родин"

: 2447 2019-01-30 13:58:17

26 січня в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулася ХХХІV Оплаткова зустріч членів Апостольського руху «Родина Родин» Львівської Архідієцезії. Святу Месу очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили о. Славомір Зєліньскі, о. Владислав Дерунов з Мостиськ, о. Петро Малий з Полупанівки, кс. Міхал Байцар, о. Ципріан Костжева SPP та о. Станіслав Пенкаля OFMConv зі Львова та два священики з Польщі.


XXIII Оплаткова зустріч "Родини Родин"

: 1984 2018-01-23 21:14:49

20 січня в храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові відбулася ХХХІІІ Оплаткова зустріч членів Апостольського руху «Родина Родин» Львівської Архідієцезії. Після вітального слова настоятеля парафії о. Миколи Ліпітака CR св. Месу очолив Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек – представник Архієпископа Мечислава Мокшицького, котрий перебував за кордоном. Співслужили Генеральний вікарій о. інфулат Юзеф Павлічек, о. Владислав Дерунов з Мостиськ, о. Петро Малий з Полупанівки та два священики з Польщі.


Діва Марія на Говерлі

: 3715 2017-07-20 08:30:36

Католики з Червонограда влаштували марійне міні-паломництво на найвищу вершину України. Це була спільна поїздка з родинами. Свого роду подячне паломництво за повернення до Червонограду ікони Чорної Мадонни. Найстаршому паломнику 60-т років, наймолодшому тільки 3-и.


XXII Оплаткова зустріч «Родини Родин» Львівської Архідієцезії

: 3031 2017-01-23 10:54:05

21 січня в санктуарії св. Антонія у Львові відбулася XXII Оплаткова зустріч «Родини Родин» Львівської Архідієцезії. Прибули групи зі Львова-Збоїщ, Мостиськ та з Полупанівки. Традиційно приїхали духовні наставники з Варшави, котрі від самих початків підтримують діяльність цього мирянського руху на теренах України. Разом зі своїми співпрацівниками-дипломатами прийшов Генеральний консул Польщі у Львові Вєслав Мазур.