Новини

«Ісус народжується в окопах» - різдвяна вистава з воєнними мотивами і з повагою до воїнів, які боронять Україну.  title=

«Ісус народжується в окопах» - різдвяна вистава з воєнними мотивами і з повагою до воїнів, які боронять Україну.

: 95 2023-01-26 19:22

22 січня у Львівській катедрі можна було побачити дещо інший, менш традиційний, ніж зазвичай, «вертеп». Діти та молодь парафії підготували різдвяну виставу під назвою «Ісус народжується в окопах» – про переживання Різдва під час війни.


Психологічна підтримка дітей ВПО в Парафії св. Йоанга Павла ІІ у Львові title=

Психологічна підтримка дітей ВПО в Парафії св. Йоанга Павла ІІ у Львові

: 103 2023-01-26 19:13

До 24 лютого парафія жила своїм звичайним життям, а з перших днів війни почала приймати біженців, в основному це сім`ї з дітьми. Діти — це найбільш вразлива категорія під час війни. Інколи вони не розуміють, чому зараз знаходяться далеко від своїх домівок, чому залишили свої улюблені іграшки, розлучилися з друзями. Вони потребують не лише батьківської підтримки, а також допомоги кваліфікованих спеціалістів, в тому числі психологів.


Молитва про єдність християн у Львівській кадедрі title=

Молитва про єдність християн у Львівській кадедрі

: 427 2023-01-25 22:07

25 січня у митрополичій базиліці у Львові, в тижні молитви про єдність християн, у Свято навернення св. Павла, відбулась екуменічна молитва.


Папа на завершення Тижня молитов за єдність: джерело нашої переміни в Божій ласці title=

Папа на завершення Тижня молитов за єдність: джерело нашої переміни в Божій ласці

: 59 2023-01-25 19:13

У базиліці святого Павла за мурами Папа Франциск відслужив вечірню з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн. В екуменічному богослужінні взяли участь представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.


Папа до ВРЦіРО: не сумнівайтеся, я молюся за вас! title=

Папа до ВРЦіРО: не сумнівайтеся, я молюся за вас!

: 97 2023-01-25 12:39

Зустрічаючись у Ватикані з очільниками та представниками українських Церков і релігійних організацій, Папа Франциск назвав знаком миру та джерелом надії той факт, що віруючі різних віросповідань в Україні об’єднують зусилля на служінні народові, зраненому війною.


Ватикан: зустріч ВРЦіРО зі Святішим Отцем title=

Ватикан: зустріч ВРЦіРО зі Святішим Отцем

: 93 2023-01-25 12:34

Як повідомлялося, делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій України 24-25 січня перебуває з візитом у Ватикані. Сьогодні вже відбулась зустріч із понтифіком.


ВРЦіРО зустрілась з очільником Папської Ради міжрелігійного діалогу. title=

ВРЦіРО зустрілась з очільником Папської Ради міжрелігійного діалогу.

: 76 2023-01-25 11:02

Виконувач обов’язків голови Конференції єпископів України архієпископ Мечислав Мокшицький розпочав свій візит до Ватикану у складі делегації ВРЦіРО.


Фестиваль колядок Йоана Павла ІІ у Львові. title=

Фестиваль колядок Йоана Павла ІІ у Львові.

: 96 2023-01-25 11:00

Знаємо, що св. Йоан Павло ІІ дуже любив співати колядки. Він співав їх , знав напам’ять маловідомі колядки, запрошував колядувати разом і навіть – як у випадку з колядкою "Ой, малуські, малуські" – доповнював їх власними текстами.


Черговий театральний табір для дітей відбувся у Львові. title=

Черговий театральний табір для дітей відбувся у Львові.

: 74 2023-01-23 20:45

У Парафії св. Йоана Павла II у Львові цієї зими відбулась вже 17-та п`ятиденка театрального денного табору для дітей 7-12 років.


У Калуші віддали шану та молились за трьома загиблими Захисниками України. title=

У Калуші віддали шану та молились за трьома загиблими Захисниками України.

: 90 2023-01-23 20:43

У суботу, 21 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у місті Калуш очолив Чин парастасу за трьома полеглими Героями України — Василем Грицюком, Володимиром Павлюком та Костянтином Литвинчуком. Поминальні моління відбулися у Палаці культури «Мінерал», куди чисельно прибули духовенство, родичі та друзі загиблих, військовослужбовці та небайдужі мешканці міста й околиць. У спільній молитві взяв також участь військовий капелан Львівської Архідієцезії та настоятель у місті Калуші о. Роман Стадник.