Новини

Назад

Візит до Львова доброчинців із Вроцлава

: 1096 2019-06-01 10:54:22

30 травня у Митрополичій Курії архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з делегацією доброчинців Вроцлава на чолі з президентом цього польського міста Яцеком Сутриком. У складі делегації представники Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівського Фонду ім. св. Ядвіги, педагоги і група молоді.

«Я дуже радий, що ви завітали в Урочистість Вознесіння Господнього – сказав Його Ексцеленція. – Дуже вдячний вам за жести солідарності, за допомогу нашим вірним, особливо підопічним Благодійного Фонду «Даймо Надію», Дому Милосердя св. Зигмунда Гораздовського і семінарії в Брюховичах, іншим осередкам».

«Ми прагнемо показати нашій молоді Львів, де живуть люди, котрим вони збирають допомогу з нагоди Різдвяних і Великодніх свят» – пояснив президент міста Вроцлава Яцек Сутрик.

Також пообіцяв подарувати від вроцлав’ян піаніно для Митрополичої Курії. «Нехай це стане символом добрих вроцлавсько-львівських взаємин» - підкреслив Яцек Сутрик.

31 травня делегація з Вроцлава відвідала світлицю Благодійного Фонду «Даймо Надію». Настоятель Митрополичої Базиліки о. прелат Ян Нікель та Президент Фонду «Даймо Надію» Ірина Галамай розповіли про реалізацію доброчинних програм у місті Львові та склали подяку гостям із Вроцлава за різноманітну допомогу, за польських волонтерів і вишкіл волонтерів з України. У зустрічі взяв участь Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольські.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад