Новини

Назад

Тринадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священиків

: 1589 2021-11-15 21:43:11

З нагоди тринадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священиків Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері, 15 листопада, очолив Святу Месу в катедрі.

«Сьогоднішній день в нашій архідієцезії є особливо присвячений священникам - сказав на початку Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький. – Відбулися зустрічі з отцями-деканами, священичою радою, а також розпочинаються реколекції для наших священиків».

Архієпископ Мокшицький тепло привітав присутнього Єпископа-помічника Вроцлавської Архідієцезії Яцека Кіціньского CMF, котрий попровадить молитовну зустріч і розважання зі священиками Львівської Архідієцезії. Митрополит закликав усіх присутніх у храмі огорнути молитвою священиків-ювілярів, котрі відзначають 25-ліття свого священства, зокрема присутнього отця Гжегожа Драуса, а також разом скласти подяку Господу за його інґес до нашої архікатедри. Архієпископ привітав теж Митрополичу Капітулу, яка раз в рік традиційно зібраються у своїх відповідних шатах, прикрасити молитовну урочистість.

Проповідь виголосив Єпископ Яцек Кіціньскі CMF.

Після завершення Святої Меси від імені духовенства з вітальним словом до Архієпископа Мечислава Мокшицького звернувся о. Віктор Антонюк, декан Золочівського деканату.

Свого архіпастиря привітали парафіяни Митрополичої Базиліки. Редакція порталу Львівської Архідієцезії долучається до всіх привітань і молитов з побажаннями рясного Божого благословення в усіх справах для несення пастирського служіння у Львівській Архідієцезії.

Ad multos annos!

Автор : Олександр Кусий

Назад