Новини

Назад

Святкування 80-річчя освячення костелу у Тщенці

: 5529 2016-05-05 17:48:00

4 травня у парафії святого Йосифа у Тщенці відбулася урочистість 80-річчя консекрації костелу. Перед святою Месою настоятель отець Анджей Дравс у короткій промові пригадав історичні обставини будови костелу та його освячення. З Польщі на свято прибув отець Стефан Флісіковський, настоятель парафії у 1998-2001 роках. Він же і був головним целебрансом та виголосив зворушливу проповідь.

Цю історичну подію вшанували також євхаристійною ходою довкола костелу та урочистим співом Te Deum, як вдячність Богу за місцеву святиню та її ювілей. У святі взяли участь священики, які раніше були настоятелями та адміністраторими, священики та чисельні паломники з цілого мостиського деканату. На урочистість прибув також і спільно молився місцевий отець з громадою з православної церкви та представники місцевої влади.

Варто зазначити, що у газеті «Кур`єр Галіційський» («Kurier Galicyjski» nr 7 (251) 15–28 квітня 2016) опубліковано історичну статтю з цієї нагоди, авторства отця Андрія Пеканця.

Текст: о. Андрій Пеканець
Фото: Ян Кордек



Назад