Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
Міжконфесійний молебень за мир в Україні з нагоди Дня Соборності відправили в Івано-Франківську 22 січня.
За перемогу в російсько-українській війні на Майдані Шептицького спільно молитися представники Української Греко-Католицької церкви, Православної церкви України та Римо-Католицької церкви.
До них долучилося декілька сотень вірян. Богослужіння провели перед сімома чудотворними іконами, які привезли з різних куточків Івано-Франківщини. Річницю Злуки УНР та ЗУНР для проведення молебню обрали символічно. У такий спосіб священнослужителі закликають українців до єднання.
На молитву прийшли місцеві чиновники, поліціянти, бійці АТО, переселенці та інші небайдужі.
На старті молитви відбувся процесійний хід на площу зі чудотворними іконами церков. Далі відслужили спільний молебень та до присутніх звернулися очільники церков, керівники міста та області, народна депутатка Оксана Савчук.
Завершилося дійство виконанням “Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!”.
За матеріалами: galka.if.ua та 5.ua
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.



