План заходів:
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
У листі до англійського богослова Стівена Уолфорда Папа Франциск пояснює, як слід читати Апостольське напоумлення «Amoris Laetitia».
«Прагнення шукати Божу волю, щоб якнайкраще служити Церкві». Такими словами Папа Франциск описав тривалий шлях, який привів до появи Апостольського напоумлення «Amoris Laetitia». Про це йдеться в листі до Стівена Уолфорда, автора книги «Pope Francis, the family and divorce. In Defense of Truth and Mercy» (Папа Франциск, сім’я та розлучення. На захист правди та милосердя), присвяченої цьому документові.
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.
