Новини

Назад

Кардинал Паролін у Львові

: 1241 2024-07-20 07:15:06

Розпочався офіційний візит до України Державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна. Як повідомлялося, Голова ватиканської дипломатії прибув, як офіційний представник папи Франциска на урочистостях присвячених Матері Божій Святого Скапулярію, які відбуватимуться у Бердичеві 21 липня 2024 року.

Ввечері 19 липня у супроводі Апостольського Нунція в Україні архієпископа Вісвальдаса Кульбокаса та посла України у Ватикані п. Андрія Юраша кардинал Паролін відвідав Львів. У Митрополичій курії Львівської архідієцезії високого гостя з Ватикану привітав Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький разом з єпископами-помічниками Львівської архідієцезії Едвардом Кавою і Леоном Малим, єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек, а також єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Володимир Груца.

На зустріч з Державним секретарем Ватикану прибув Голова Львівської ОВА Максим Козицький та міський голова Львова Андрій Садовий зі своїми співробітниками. У каплиці курії відбулася молитв,а на завершення якої Кардинал уділив свого благословення усім присутнім. Також мала місце коротка зустріч із представниками державної влади.

У коментарі для CREDO Державний секретар Ватикану сказав:

«Ми дуже стурбовані та постійно шукаємо способи знайти мирне вирішення та дійти нарешті до справедливого миру, про який я весь час говорю. Також кардинал Дзуппі, який зараз у Києві і потім буде в Москві з гуманітарною місією, докладає зусиль, щоби, як мені здається, приготувати шлях до миру. На мою думку, державна влада України озвучила у Швейцарії дуже важливі теми: перше — це тема про ядерну зброю, тобто остерігатися ескалації, захистити міжнародний вільний ринок та друга, не менш важлива тема — гуманітарна. Отже, Святий Престол зосередився на прохання української влади, на конкретних кроках, які призведуть до справедливого миру».

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад