Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
Зустрічаючись із паломниками в день святого Вінсента де Поля, Папа Франциск нагадав про центральне місце любові до ближнього, заохочуючи також надавати необхідну підтримку українським біженцям.
Наприкінці загальної аудієнції в середу, 27 вересня 2023 р., яка значною мірою була зосереджена на темі міграції в контексті викликів, які переживає Середземномор’я, в словах Папи Франциска не забракло і згадки про тих, кого покинути свої домівки змусила російська агресія проти України.
Вітаючи польських прочан, Святіший Отець повернувся думкою до неділі, коли відзначався Всесвітній день мігранта і біженця, тема якого була: «Вільні обирати мігрувати чи залишатися». «Пам`ятайте про ваших братів і сестер з України, які були змушені покинути свою охоплену війною батьківщину і шукають допомоги, притулку і доброзичливості у вашій країні. Виявіть їм євангельське прийняття. Нехай благословить вас Бог», – сказав він.
Завершуючи аудієнцію, Папа Франциск, як звичайно, звернувся до молоді, хворих, похилих віком і молодят. «Сьогоднішнє літургійне спогадування святого Вінсента де Поля нагадує нам про центральне місце любові до ближнього. Закликаю кожного розвивати наставлення уваги до інших та відкритості на тих, хто потребує вашої допомоги», – мовив Святіший Отець, призиваючи на всіх Боже благословення.
о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан
Джерело: vaticannews.va
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.
