План заходів:
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
В інтерв’ю для іспаномовного телевізійного каналу «Telemundo» зі США Папа Франциск також відповів на запитання про нещодавню зустріч з Президентом України. Ввечері, 25 травня 2023 р., Святіший Отець дав інтерв’ю для «Telemundo», іспаномовного телеканалу в США. Частина розмови стосувалася нещодавньої зустрічі Папи Франциска з Президентом України Володимиром Зеленським, яка 13 травня 2023 р. відбулася у Ватикані.
«Я б хотів запитати про війну в Україні. Український Президент Володимир Зеленський каже, що не потребує посередників; він просить приєднатися до його формули миру, яка включає пункт про те, що Росія поверне захоплені території. Чи Ви вважаєте, що Росія повинна це зробити задля миру?» – запитував журналіст, на що Папа сказав:
«Не таким був тон нашої розмови. Я вже говорив про це. Він попросив мене про одну дуже велику послугу: постаратися зайнятися питанням дітей, які були вивезені в Росію. Він просив про це. Вони не надто мріють про посередництво, бо насправді коаліція навколо України дуже сильна. Вся Європа, Сполучені Штати. Отож, вони мають велику силу. Те, що його дуже болить, і в чому він просить про співпрацю, – це старання про повернення дітей в Україну».
«Чи для досягнення миру, на Вашу думку, Росія повинна повернути ці території?» – запитав знову журналіст, на що Папа сказав: «Це політичне питання. Мир буде досягнуто в той день, коли вони зможуть поговорити, або вдвох, або за посередництвом інших».
о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан
Джерело: vaticannews.va
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.
