Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
Вітаючи українських дітей, присутніх на загальній аудієнції, Папа Франциск закликав не переставати молитися за припинення жахіття війни в Україні.
«Особливо щирі вітання скеровую до українських дітей…», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 30 березня 2022 р., перерваний гучними оплесками учасників зустрічі. Ці юні паломники-біженці, що знайшли притулок в Італії, прибули на зустріч зі Святішим Отцем разом з доброчинцями, які їх приймають, в супроводі Посла України при Святому Престолі.
«… які є гостями фундації “Aiutiamoli a vivere”, асоціації “Puer” та Посольства України при Святому Престолі», – вів далі Папа, додавши: «Вітаючи цих дітей, знову задумаймося про потворність війни та знову підносімо молитви за те, щоби зупинилася дика жорстокість, якою є війна».
Після молитви «Отче наш» і благословення українські діти, а також ті, хто їм допомагає, мали змогу особисто привітатися з Папою Франциском, якому діти вручили свої малюнки.
о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан
Джерело: vaticannews.va
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.


