Новини

Назад

«Ти позначила Львівські вулиці, так як Ісус позначив своїми стражданнями вулиці Єрусалиму!» Архієпископ М. Мокшицький на похороні сестри Ольги Дуплеци RМ у Львівському кафедральному соборі.

: 3309 2021-11-25 20:39:15

Сьогодні, 25 листопада 2021 року, о 11.30 вірні попрощались під час похорону із сестрою Ольгою Дуплєца, яка загинула 20 листопада під колесами маршрутки. Похоронні урочистості очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, разом з єпископом Одесько-Сімферопольської дієцезії Станіславом Широкорадюком, єпископом-помічником Львівської архідієцезії Едвардом Кавою та єпископом-емеритом Мар’яном Бучеком.

Під час проповіді Митрополит звернув увагу на те, що ми стаємо біля труни завжди із задумою і болем… адже смерть завжди приходить не вчасно і занадто рано.

"Сьогодні, на цій поминальній літургії, ми виражаємо вдячність за різноманітне, незліченне добро в житті сестри Ольги. В той же час, у вічному житті ми бачимо її посмішку, з якою вона дивилася на нас з любов`ю і вдячністю. Ця твоя делікатна усмішка, сестро Ольго, якою ти часто потішала нас, додає впевненості у щасті, яке ти вже осягнула шляхом невимовної дороги страждань, яку сьогодні ми можемо прирівняти лише до дороги страждань Ісуса Христа.

Ця дорога страждань – це ті кілька кілометрів страждань, якими ти позначила львівські вулиці, так як Ісус позначив своїми стражданнями вулиці Єрусалиму", – сказав у своїй проповіді Львівський митрополит.

Після Святої Меси слово прощання та подяки скерував о. Ян Нікель, настоятель катедральної парафії та сестра Яніна Кєрстан, генеральна настоятелька Згромадження сестер Францисканок Родини Марії, яка прибула з Варшави із численними сестрами.

Сестра Ольга Дуплєца вступила до Згромадження Францисканок Родини Марії У липні 2004 р. Після формації у Варшаві служила дітям, потребуючим та старшим людям при парафії Святого Миколая в Бібрці. 23 червня 2012 року, вона прийняла вічні обіти в храмі Пресвятої Діви Марії на Ясній Горі в Ченстохові. Понад 10 років служила при Кафедральному соборі у Львові, працювала в кухні, готувала їжу для священників та гостей парафії. Вранці 20 листопада 2021 року, трагічно загинула по дорозі до Львівської катедри, по дорозі до «Дому, де живе Бог».

Вічне спочивання да їй Господи! І світло віковічне нехай їй світить!

Автор : Олександр Кусий

Назад