Новини

Назад

«Львівська Церкво, виплинь на глибінь» пригадав єп. Едвард Кава в 100-ту річницю від дня народження Святого Йоана Павла ІІ у Львівській катедрі.

: 986 2020-05-18 21:10:26

Подячна Меса з нагоди сотої річниці від дня народження Святого Йоана Павла ІІ відбулася увечері, 18 травня у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії. Її очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.

 

Під час проповіді єпископ зосередився на кількох важливих моментах, пов’язаних з особою та понтифікатом святого Папи, які стали знаковими для історії не лише Церкви, але й світу. Він був вірний завжди Богові - підкреслив єпископ – та мав відвагу говорити правду людям у часі боротьби та труднощів. Зокрема пригадав вірним слова Святого, які сказав Святіший Отець у Львові: «Львівська Церкво, виплинь на глибінь».

На спільній молитві були присутні: Генеральний консул РП у Львові Еліза Дзвонкевич із працівниками консуляту, голова Товариства Польської культури Львівщини Еміль Легович.

Після завершення Святої Меси відбувся подячний молебень до Пресвятої Діви Марії за служіння і дари які отримала Церква за посередництво Святого Йоана Павла ІІ.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад