Новини

Назад

«Бути Гостією, яка повинна бути спожита – це завдання для кожного з нас!» Кардинал Краєвський до священників під час Меси Мира у Львівській катедрі

: 498 2022-04-13 10:20:48

12 квітня у Львівській Митрполичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася традиційна Меса Мира, під час якої священники Львівської архідієцезії відновили свої священичі обіти.

Очолив богослужіння папський елемозинарій кардинал Конрад Краєвський, який прибув до України з подарунком від папи Франциска – ще однією каретою швидкої допомоги, яку перекаже Київським медикам.

У проповіді кардинал пригадав священникам, що їхнє покликанням бути живою дарохранительницею Христа і нести людям Бога не лише підчас служіння літургії, але й за межами храму.

Також папський розподілювач милостині поділився своїми роздумами

-Дорогою з Ватикану, за кермом швидкої, я слухав трансляцію з площі св. Петра, де папа святкував Вербну Неділю разом із молоддю і думав, що у моєму служінні найважливішим є бути Євхаристією після Святої Меси. Бо служити Месу то я вмію, а бути Євхаристією після того, як виходжу з храму, бути живою дарохранительницею, бути Гостією, яка повинна бути спожита – це завдання для кожного з нас.

І на завершення проповіді Кардинал побажав усім священникам, аби їхнє служіння відкривало людям Бога.

На Святій Месі була присутня делегація папського благодійного фонду «Церква в потребі» на чолі з пані Магдаленою Качмарек, котра прибула в Україну зустрітися з вимушеними переселенцями, побачити їхні потреби, аби ефективніше нести допомогу тим, які постраждали від активних воєнних дій.

Після спільної Євхаристії кардинал Краєвський вирушив до Києва, щоби переказати подарунок від папи та відсвяткувати Пасху Господню.

Автор : Віта Якубовська

Назад