Новини

Назад

Зміцнені Святим Духом: таїнство Конфірмації у Львівській катедрі

: 1921 2019-05-31 12:51:49

30 травня, в Урочистість Вознесіння Господнього, 10 молодих людей з катедральної парафії у Львові отримали таїнство конфірмації, знак і сакраментальне здійснення християнської зрілості, яке звершив єпископ Едуард Кава.

Миропомазання - належить до "перших трьох таїнств християнського втаємничення". Те що здійснюється в цьому таїнстві це передання дарів Святого Духа (мудрості, розуму, ради, мужності, знання, побожності та страху Божого) і зміцнення їх віри. На відміну від східного обряду, римсько-католицька традиція передбачає, що до миропомазання приступають кандидати у свідомому віці.

За Канонічним Правом Католицької Церкви: "Через таїнство миропомазання охрещені ще досконаліше зв’язуються із Церквою і отримують в дарі особливу силу Святого Духа, таким чином ще більше зобов’язані, як правдиві свідки Христа, до проголошення Євангелія словом і вчинком, а також покликані до оборони віри" (KK 11; KKK 1285).

Пояснюючи значення дії Святого Духа єпископ наголосив, що дари, які отримуємо в цьому таїнстві дають нам змогу своїм життям і свідоцтвом проявляти діяння Святого Духа. Все оживає під впливом Святого Духа, християнська віра стає живою силою, необхідною для реалізації свого покликання.

На завершення святої Меси усі миропомазані щиро подякували єпископу і священикам, зокрема отцю Кшиштофу Шеблі за допомогу у приготуванні цієї важливої події.

Фото: Сергій Якубовський Katedra Lwowska

Автор : Олександр Кусий

Назад