Новини

Назад

Жити Богом не напоказ, а по-справжньому, — єпископ Кава до молоді з руху Світло-Життя

: 1001 2020-09-01 13:45:49

IV Паломництво Руху «Світло-Життя» Львівської архідієцезії відбулося 29 серпня 2020р. у львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії.

Вже традиційно учасники з різних деканатів Львівської архідієцезії зібралися разом, щоб підсумувати літо і розпочати новий формаційний рік. Цього року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, молодь не виїжджала на оазові реколекції, але активно включилася в допомогу душпастирям по своїх парафіях, проводячи денні літні табори для дітей.

Зустріч розпочалася Святою Месою, яку очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. У проповіді, звертаючись до молоді, єпископ наголосив:

— Кохана молоде, дуже важливо усвідомити і за це Богові дякувати, що ми є християнами. Ми народилися у християнських родинах, наші батьки нас охрестили і ми маємо цей дар, це зерно віри, вкладене у наші серця. Ми належимо до спільноти — спершу до спільноти нашої парафії, потім до спільноти Оази, і можемо розвивати дари, що їх Бог нам вклав у серця через цю формацію, яку запропонував Церкві о.Франциск Бляхніцький. (…) Нам теж треба усвідомити, до чого ми сьогодні покликані. Ми покликані проголошувати правду, не боятися ставати проти течії цього світу, щоб цю правду своїм життям, своїм свідченням дуже міцно проголошувати.(…) Маємо жити Богом не напоказ, а по-справжньому — від глибини серця. Маємо не боятися втратити щось в очах інших через те, що відрізняємося: не вживаємо алкоголю, наркотиків, не куримо і не вживаємо поганих слів, тому що ми християни. Ми християни, ми справжні, живемо Правдою і цієї Правди не боїмося. (…)

Нехай це сьогоднішнє паломництво до серця Діви Марії Ласкавої, яка є нашою Царицею, допоможе нам відкрити насамперед для себе свою харизму, відкрити для себе власну відвагу проголошувати Добру Новину і відкрити потребу цього світу у Добрій Новині, бо він загублений і прямує до смерті. Нехай ця Євхаристія нам у цьому допоможе і додасть нам справжньої віри, щоб ми насамперед слухали Бога, а не людей і про це свідчили усім своїм життям.

Після Святої Меси молодь продовжила святкувати День спільноти на території Вищої духовної семінарії у Брюховичах.
Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад