Новини

Назад

Ювілейне паломництво хворих та працівників медичної служби з Крисовичах.

: 849 2025-04-28 16:51:58

26 квітня у Санктуарії Матері Божої Фатімської в Крисовичах, у ювілейному костелі, люди похилого віку, хворі та медична служба зібралися на спільну молитву. Святкування розпочалося спільною молитвою на вервиці перед Пресвятими Дарами, після чого відбулася Свята Меса з уділенням таїнства єлеопомазання. Святу Месу очолив кс. Антоній Козак, настоятель парафії з м. Городка, а проповідь виголосив кс. Станіслав Венгжинський, декан і настоятель парафії з Пнікута.

Після Святої Меси перед Санктуарієм відбулася спільна трапеза. Під час спільної молитви на вервиці вірні молилися за усіх хворих, людей похилого віку та медичну службу. Звичайно, також молилися, єднаючись з Ватиканом, про вічну радість для Папи Франциска, рекомендуючи його Божому милосердю. Нехай Пресвята Богородиця з Фатіми береже усіх під своєю опікою та обдарує своїм миром.

кс Анджей Дравс



Назад