Новини

Назад

Ювілейне паломництво духовенства та вірних Стрийського та Городецького деканатів до Галича.

: 991 2025-05-17 11:00:57

15 травня 2025 року духовенство та вірні Стрийського та Городоцького деканатів відвідали місто Галич, з нагоди святкування 650-річчя заснування Львівської митрополії латинського обряду. На святкування приїхали священники, сестри та вірні двох деканатів. Після Святої Меси у храмі св. Пантелеймона у с. Шевченкове відвідали також санктуаріум у м. Галич.

У санктуаріумі було представлено шати бл. Якова Стрепи, та мощі багатьох святих пов`язаних з нашою архідієцезією, а також вірні отримали благословення мітрою бл. Якова.

Кс. Ігор Бабій



Назад