Новини

Назад

Європейська зустріч молоді Taize/Torino у Львові.

: 506 2021-12-30 18:40:02

Зустріч є програмою, яка мала відбутися у Турині. З причин жорстоких пандемічних обмежень в Італії, зустріч в Турині відбулась онлайн. За погодженням спільноти Taize, Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові запросила молодь на зустріч, котра відбудеться в цих самих днях та у стилі, який заплановано в Турині. До заходу приєдналася Українська Православна Церква та молодіжна комісія УГКЦ.

До Львова приїхала молодь з Польщі, з Києва, Білої Церкви, Одеси та Кам`янець -Подільського. Молодь прийняли парафіяни у своїх домах. Львів`яни також долучились до програми. Ввечері відбулась молитва канонами і медитація.

Кожен ранок починається з молитви та зустрічі в групах в Парафії, молитви в головних храмах міста та воркшопи про сім`ю, в`язничне душпастирство та молитву. Останнього дня року молодь візьме участь в семінарі про молитву в бенедиктинському монастирі св. Йосипа в Солонці, котрий проведуть православний ігумен та брати і сестри. Після цього відбудеться фестиваль народів та нічне чування Новорічне богослужіння в парафії. Додатково, ввечері 1 січня спільнота Фоколаре з Парафії св. Йоана Павла ІІ проведе молитовну зустріч християн, юдеїв та мусульман, в намірах миру.

о. Григорій Драус

Молитви брата Алоїза в Турині


Середа 29 грудня день
Ісусе Христе, коли ми святкуємо Твій прихід у світ, ми прагнемо, щоб Твоя присутність проявилася сьогодні. Ти допомагаєш нам чувати й молитися, щоб наша надія ставала ще сильнішою: надія на мир для всіх людей. Де б ми не жили, нехай цей мир зробить з нас творців єдності.
Christ Jesus, as we celebrate your coming into the world, we long for your presence to be manifested today. You help us to keep watch and to pray so that our hope may become ever more intense: a hope of peace for all human beings. Wherever we live, may this peace make of us creators of unity.

Середа 29 грудня вечір
Ісусе Христе, іноді ми бачимо, що не можемо любити свого ближнього так, як хотілося б. Але ти завжди приймаєш нас. Ти передаєш нам свою радість, і наші серця можуть бути розширені.
Christ Jesus, sometimes we see that we cannot love our neighbour as we would like. But you always welcome us. You communicate your joy to us, and our hearts can be enlarged.

Четвер 30 грудня вечір
Слава Тобі, Святий Духу, що об’єднав нас в одну спільність. Радіймо різноманіттям наших дарів і будьмо ще більше об’єднані у Христі. Він віддав своє життя, щоб разом ми були знаком Його миру між людьми.
Praise be to you, Holy Spirit, for bringing us together in one communion. May we rejoice in the diversity of our gifts and be ever more united in Christ. He gave his life so that together we might be a sign of his peace among people.

 Назад