Новини

Назад

Єпископ Едуард Кава звершив Таїнствo Конфірмації в Митрополичій Базиліці у Львові

: 720 2022-06-07 20:06:36

6 червня, у свято Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, 6 молодих сердець кафедральної парафії отримали таїнство Конфірмації з рук отця єпископа Едуарда Кави.

Cвяту Месу о 18.30 год. очолив єпископ Едуард разом із о. настоятелем Яном Нікель та о. Кшиштофом Шебля, який впродовж року готував кандидатів до таїнства християнської зрілості, – так ще називають Таїнство Миропомазання, – проводячи катехези.

У своїй промові єпископ Едуард, підкреслив важливість свідчення віри молодих людей у сучасному світі. Він побажав молоді, щоб дари Святого Духа, які вони отримають, супроводжували їх протягом усього життя.

 

Після гомілії кандидати до конфірмації підходили, по черзі, до єпископа, який помазував чоло кожного святим миром (олією, змішаною з пахощами і освяченою єпископом).

Наслідком цього таїнства є дари Святого Духа, які допомагають зростати у благодаті, ще міцніше пов’язує людину з Христом і Його Церквою та зміцнюють віру, яку отримали під час хрещення.

На завершення молодь подякувала єпископу за те, що він прибув в парафію, щоб стати слугою Божих таємниць і уділити кожному з них Таїнство Конфірмації. Подякували також за спільну Євхаристію, молитву та слово Боже.

Автор : Олександр Кусий

Назад