Новини

Назад

Хресна Дорога вулицями Львова

: 3058 2019-04-17 21:01:24

Увечері 17 квітня, у Велику Середу, від Митрополичої Базиліки до санктуарію св. Антонія у Львові вулицями міста пройшла Хресна Дорога римо-католиків, яку традиційно організовавують отці францисканці конвентуальні.

Вірні Львівських парафій римсько-католицької Церкви об`єдналися, щоб разом роздумувати над стражданнями Господа Ісуса Христа та просити Його про милосердя для нашої держави, для нашого міста та родин. Благали Бога про припинення війни у нашій Батьківщині та про мир у власних серцях.

На початку хресної ходи Львівський Митрополит сказав: «Сьогоднішня наша молитва є молитвою за сім’ї: за ті, які глибоко переживають свою віру в Бога і за ті сім’ї, які живуть далеко від Христа.

Разом з родинами стаємо під хрестом, який Святий Павло називав своєю гордістю, бо він удостоївся страждати в ім’я Христа та носити на собі знаки муки нашого Господа.

Сьогодні хочу привести Тебе і себе під хрест, щоб відкрити сенс цього знаку, щоб ніколи не соромитися хреста, а носити в собі гордість і вірність хрестові.

Сьогодні затримуємося в розважанні над хрестами в нашому житті. Вони є посеред нас, може ми навідь їх не зауважуємо, може ми забули про те, що вони знаходяться так бизько…

Улюблені Брати і Сестри!

Наша дорога з хрестом вулицями Львова нехай символізує прагнення вкласти наше місто в обійми Христа, в обійми найвищої та найлищої Любові, особливо коли усвідомлюємо, що в багатьох сім’х не має любові до Любові, не має любові до Бога.

Наша постава віри і хрест, який будемо нести, нехай змусять задуматися тих, хто не вірує і сумнівається, а нам нехай додасть відваги і мужності, щоб бути вірними цьому знаку спасіння аж до кінця, до спасіння, яке прийшло через хрест. Це велика таємниця Божого задуму, в яку віруємо і для якої живемо. Амінь.»

Хресну Дорогу очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Разом з ним були єпископ-помічник Едуард Кава, священики, монахині, семінаристи, вірні місцевих парафій.

Світлини: Олександр Кусий

 

Автор : Олександр Кусий

Назад