Новини

Назад

Храмове свято Успіння ПДМ у кафедральному соборі Львова.

: 879 2021-08-19 12:30:04

В неділю, 15 серпня, львівська митрополича базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії урочисто відзначила храмове свято. Святу Месу очолив єпископ-помічник Краківської архідієцезії Роберт Хщонщ.

У своїй проповіді єпископ Роберт сказав: «Успіння Діви Марії нагадує нам, що все залежить від Бога, що Він Господь історії, Він Всемогутній і чинить неможливі речі фактами. Він обирає Марію, а потім, після закінчення її земного життя, забирає Її до себе. Бог має таку силу ... Подивіться сьогодні крізь призму цієї істини на ваше життя, подивіться, що якщо Він - Господь твого життя, ти служиш Йому, віриш в Нього, ніщо не може стати на твоєму справедливому шляху... «Не кажи Богу, що у тебе велика проблема, скажи своїй проблемі, що у тебе є великий Бог» ».

Урочистість завершилася освяченням зілля, яке приносять у цей день до храму, як знак вдячності за врожай та завершення жнив. Також відбулася Євхаристійна процесія навколо собору.

У Месі взяли участь консули та працівники РП у Львові разом із працівниками консульства, котрі у цей день дякували Богові за 100-ту річницю Чуда над Віслою, коли польське військо стримало більшовицьку навалу на Європу.

Світлини: Katedra Lwowska

Автор : Олександр Кусий

Назад