Новини

Назад

Вирушили пішки з Жешува до Львова

: 1567 2019-06-26 14:11:28

"Любов живе в сім`ї" - під цим гаслом, 25 червня 2019 року, вирушило 11-те паломництво Жешув-Львів. Група 258 чоловік має намір пройти 184-кілометровий маршрут і 30 червня поклонитися Милостивій Пресвятій Діві Марії у Львівській катедрі.

"Девіз цьогорічного паломництва відноситься до року святості подружжя та сім`ї, яке триває у Львівській архідієцезії. Роздуми, конференції та молитви будуть в основному зосереджені на дарі сім`ї, яка є спільнотою де передається любов і віра. Щодня паломники будуть зосереджуватись на історії святих родин: Юзефа та Вікторії Ульми, Кароля та Емілії Войтили, Юліуша та Маріанни Кольбе, святих Людвіка та Зелії Мартіна, а також благословенних Луїджі та Марії Бельтраме Куатрооккі", - пояснює о. Владислав Явгустин, настоятель парафії Святого Хреста в Жешуві і директор паломництва.

Паломництво почалося зі Святої Меси в 6.00 в церкві св. Хреста в Жешуві. Євхаристію очолював єпископ Ян Вонтроба. Співслужили: о. Владислав Августин, о. Еугеніуш Крулік з Ясло і о. Ришард Токаж з міста Мровля.

Серед паломників є люди з усієї Польщі, у тому числі з Білостока, Гожува, Гдині, Іновроцлава, Кельце, Кракова, Любліна, Олькуша, Стальової Воли, Щеціна, Торуня, Варшави та Злоториї. Наймолодшому паломнику 11 років, а найстаршому - 78 років.

У своїй проповіді єпископ Ян Вонтроба говорив про трудолюбство паломництва. - Ви йдете до зірок через труднощі. Ми хочемо слідувати за Христом із золотим правилом, про яке ми чули в Євангелії: «Все, що ви хочете, щоб люди чинили вам, і виконуєте їм» (Мт 7,12). Це інша заповідь любові до ближнього… Христос запрошує нас на вузькою дорогою і вузькими воротами, але це єдиний шанс, що ми не тільки знайшли щастя у вічності, але вже тут, на землі, отримали духовні дари, про які ми молимося для себе та інших », - сказав єпископ.

Паломники будуть подорожувати по 30-кілометровому маршруту щодня. З польської сторони заплановано дві ночівлі: у Каньчузі та Чуравиці. У четвер, 27 червня, паломники перетнуть кордон. З української сторони заплановано три ночівлі: в Городку, Мостиськах і Годовиці.

У неділю, 30 червня, паломники, ввійдуть у м. Львів. Після Євхаристії та молитви перед іконою Божої Матері у Львівському соборі паломники та гості, які прибудуть до Львова, відвідають Личаківське цвинтар, де відправлять хресту дорогу.

Джерело: diecezja.rzeszow.plНазад