Новини

Назад

Воскресіння Христове в Митрополичій Базиліці

: 732 2021-04-04 16:23:43

Удосвіта, 4 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої Базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о сьомій годині ранку розпочалася Резурекційна процесія в середині митрополичої базиліки, яку з Пресвятими Дарами очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Попереду міністранти несли хрест з червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті та фігуру воскреслого Господа.

Під час Святої Меси ахрієпископ Мечислав Мокшицький у своїй проповіді закликав усіх вірних нести Великодню радість також у своє щоденне життя, до своїх родин і середовищ.

«Воскресіння Ісуса – це знак надії для нас. Сатана не зміг перемогти. Наші гріхи змиті. Після смерті не чекає нас кара, але вічне щастя – закликав у своїй проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький. – Христос, який воскрес як перший, колись воскресить i наші смертні тіла i ми зможемо радіти тією радістю, яка не проминає. Смерть – найбільший ворог людини – вже не панує над нами. Чи була колись прекрасніша новина? Чи хтось з великих цього світу дав нам кращу дорогу? Є лише одна відповідь - ні! Тільки Христос, який так нас полюбив, що віддав своє життя. Він прийняв страждання, щоб викупити нас з неволі гріха. Від тепер ми не мусимо особливо перейматися справами цього світу, бо наша справжня Батьківщина – в небі. Можемо, як наш Спаситель, добре і гідно жити у світі. Можемо, як Він, прощати, не зважаючи на ненависть, яка нас торкається; радіти, не зважаючи на приводи до суму; служити, не зважаючи на те, що нас звинувачують у слабкості. Прийнявши Хрещення i стаючи християнами, ми помираємо для гріха i воскресаємо до
життя укритого з Христом в Бозі.».

Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав усім вірних веселих і радісних Пасхальних свят.

Фото: Сергій Якубовський Katedra-Lwowska

Автор : Олександр Кусий

Назад