Новини

Назад

Воскресіння Христове в Митрополичій Базиліці

: 1044 2020-04-12 16:48:29

Удосвіта 12 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої Базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о сьомій годині ранку розпочалася Резурекційна процесія в середині митрополичої базиліки, яку з Пресвятими Дарами очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Попереду міністранти несли хрест з червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті та фігуру воскреслого Господа.

Під час Святої Меси ахрієпископ Мечислав Мокшицький у своїй проповіді закликав усіх вірних нести Великодню радість також у своє щоденне життя, до своїх родин і середовищ. «Воскресіння Ісуса Христа – це революція любові» - зазначив у своїй проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький. «Христос не випадково воскрес в неділю. Світло Його Воскресіння розвидніло досвіток першого дня тижня. Своїм Воскресінням Ісус започаткував нову епоху в історії людства» - пригадав митрополит і додав: «Він осяяв всю землю своїм світлом наступної епохи, де такі цінності як свобода, справедливість, чесність, правда і любов будуть не тільки дороговказом, а й способом життя».

Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав усім вірних веселих і радісних Пасхальних свят.Назад