Новини

Назад

Воскресіння Христове в Митрополичій Базиліці

: 1380 2019-04-21 17:12:13

Удосвіта 21 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої Базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о сьомій годині ранку розпочалася Резурекційна процесія довкола головної латинської святині України, яку з Пресвятими Дарами очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Попереду міністранти несли хрест з червоною єпітрахиллю, яка символізує перемогу Ісуса-Царя над владою смерті, та фігуру воскреслого Господа. Римо-католики Львова чисельно засвідчили про свою віру у Воскресіння Христове.

Під час Святої Меси ахрієпископ Мечислав Мокшицький у своїй проповіді закликав усіх вірних нести Великодню радість також у своє щоденне життя, до своїх родин і середовищ. Митрополит звернув особливу увагу на на Рік святості подружжя і сім’ї в нашій Церкві. «Тому в Році Святості Родини питаю вас про любов – мовив. – Чи є вона в ваших сім’ях до Бога заради Бога? Чи любов, заради якої Ісус страждав, зазнав смерті і подарував нам пустий гріб, є для нас знаком надії вічного життя, яке нам було обіцяне в часі Святого Хрещення і зміцнене в Таїнстві Освячення Подружжя? Відповіддю на ці питання є ваше сумління. Якщо воно було освячене в Таїнстві покути і поєднання, якщо з цієї Святої Меси ви вийдете наповнені Тілом Христа і з Ним повернетеся додому, то можна припустити, що Ісус – це ваше життя, а правда про Воскресіння – це ваша надія і радість. Коли ж ви забули про ці цінності, то можна припустити, що любов – це лише пусте гасло, яке раніше чи пізніше перестане мати якусь вартість, перестане єднати довкола присяги: «Шлюбую тобі любов, вірність і подружню чесність, а також, що не залишу тебе аж до смерті».

Архієпископ Мечислав Мокшицький побажав усім вірних веселих і радісних Пасхальних свят.

Фото: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад