Новини

Назад

Візит архієпископа Поля Ель-Сайєха Маронітської Католицької Церкви

: 1194 2019-02-05 11:43:13

3 лютого в Митрополичій Базиліці у Львові разом із єпископом-помічником Едуардом Кавою св. Месу відправив архієпископ-емерит Пол Ель-Сайєх, Генеральний вікарій маронітського Патріарха кардинала Мара Бешара Бутроса Аль Раї, котрий прибув для участі в святкуванні Дня св. Марона, що відбудеть 6 лютого у співкатедральному храмі св. Олександра в Києві. У богослужінні в львівській катедрі були присутні також ліванці-мароніти, котрі живуть в Україні.

На завершення спільної молитви єпископ Едуард Кава пояснив, що мароніти в Україні знаходяться під опікою львівського митрополита Мечислава Мокшицького. Теперішній візит до нашої країни архієпископа Поля Ель-Сайєха – це історична подія і свідчення багатства Католицької Церкви, до якої належать вірні різних обрядів.

Від імені маронітського Патріарха та від себе особисто архієпископ Пол Ель-Сайєх висловив подяку архієпископу Мечиславу Мокшицькому за турботу про духовність маронітів в Україні та за спільну молитву у львівській катедрі, де перед початком св. Меси він передав першій родині з кафедральної парафії образ Святої Родини з подальшою перегринацією його у Львівському деканаті.

Під час перебування у Львові архієпископ Пол Ель-Сайєх зустрівся з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, побував у Митрополичій Курії, Львівській ВДС та відвідав храми міста.

 

 

Світлини: Костянтин Чавага, Олександр Кусий

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад