Новини

Назад

VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок «Даймо Надію» у Митрополичій Курії

: 1532 2019-11-30 19:33:10

З благословення і під почесним патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького 30 листопада у приміщенні Львівської Митрополичої Курії відбувся VIII Доброчинний Різдвяний Ярмарок. 

Він розпочався з молитви, яку очолив настоятель Митрополичої Базиліки і декан Львівський о. прелат Ян Нікель. З вітальним словом до присутніх звернулися співорганізатори Генеральний консул РП у Львові Еліза Дзвонкєвіч, Посол польського Сейму Казімєж Ґолоюх, Ірина Галамай, президент Благодійного Фонду «Даймо Надію», що опікується важкохворими дітьми та супроводжує їхні родини - матеріально, духовно та психологічно.

Цього разу збирали кошти для придбання реабілітаційного обладнання. До участі у XVII Доброчинному Різдвяному Ярмарку«Даймо Надію» долучилися численні громадські організації та релігійні спільноти. На благодійного заходу можна було придбати речі різдвяного декору, зроблені власноруч, солодощі, а також взяти участь у лотереї і виграти один із цінних подарунків, зокрема, сертифікати на ексклюзивні екскурсії та туристичні подорожі, косметичні послуги тощо.

Фото: Костянтин Чавага, Олександр Кусий

Автор : Костянтин Чавага

Назад