Новини

Назад

"Усюди ми маємо бути знаком єдності в любові та правді Євангелія". Завершення навчально-формаційного року у Львівській семінарії св. Йосифа.

: 1176 2023-05-25 21:46:12

25 травня, о 17.00 Святу Месу для семінаристів відправив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит, разом із ректором семінарії о. Петром Бжескім, директором о. Яцеком Уліашом, вихователями та викладачами семінарії, під час якої усі присутні дякували за цей формаційний рік і за всі дари, якими Господь обдарував на протязі цього року.

У проповіді митрополит сказав: «Сьогодні ми чуємо молитву Первосвященика про єдність учнів, коли підбиваємо підсумки чергового навчального року, коли пакуємо валізу і вирушаємо на канікули. Усюди ми маємо бути знаком єдності в любові та правді Євангелія, яке є Словом Життя. Ми маємо бути знаком любові, основою якої є милосердя.

Цю правду дуже чітко показав св. Йосиф Більчевський, який навчав, що священик, а ви прагнете цього стану, має бути передусім учителем віри та знаряддям Христа й батьком для всіх. Для цього він рекомендував систематичну працю над собою, пропонуючи прості вказівки: вірність у молитві, щоденні роздуми, духовне читання та поклоніння Пресвятим Дарам».

На завершення семінаристи отримали подарунок на канікули – тритомник листів та проповідей Святого Йосифа Більчевського.

Автор : Олександр Кусий

Назад