Новини

Назад

Урочистості на честь св. Миколая у Старому Самборі.

: 1585 2020-12-08 17:01:00

У неділю, 6 грудня, у Старому Самборі відбулася урочистість храмового свята на честь св. Миколая. Урочисту літургію очолив о. Томаш Кшемінский MS, котрий у своїй проповіді згадав, як важливо в сучасному світі брати приклад із цього багатьма людьми улюбленого святого і не проходити байдуже біля нужденного.

У церемонії взяли участь мер міста Ігор Трухим, а також отці Михайло Николин та Ігор Подан з Греко-Католицької Церкви та о. Іван Білик з Православної Церкви. У Старому Самборі, крім Римо-Католицького храму, є церква, де Греко-Католики та Православні моляться разом. Покровителем цієї церкви є також св. Миколай. Для того цей святий користується великою повагою серед усіх жителів міста.

Джерело: lanowice.saletyni.org



Назад