Новини

Назад

Урочистість поляків у День Конституції у Львівській катедрі

: 437 2022-05-03 18:31:41

З нагоди 231 річниці ухвалення Польської Конституції 3-го травня представники Генерального консульства РП у Львові та польських організацій Львівщини, а також паломники з Польщі традиційно зібралися на спільну молитву в Митрополичій Базиліці.

О годині 10.00 архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу, на якій була присутні представники польських дипломатів й польської спільноти міста, також вірні та паломники з Польші. Співслужили настоятель катедри о. прелат Ян Нікєль разом із священниками, які працюють в катедрі.

У проповіді Львівській митрополит сказав, що у найважчі періоди вірні звертали свій зір до Матері Божої і благали її заступництва.

«Нехай так буде й в нашому житті, щоби ми, сповнені довіри і під Її захистом пережили ці важкі часи, залишилися в єдності та злагоді, будучи вірними Богові, Хресту та Євангелії…Нехай кожен християнин, кожен католик, чоловік і жінка, діти і молодь, багаті і бідні, освічені і прості, будують це царство, наслідуючи Марію і залишаючись з нею, бо, як сказав св. Йоан Павло ІІ – «Перемога, якщо вона прийде, то прийде через Марію. Через неї Христос переможе, бо хоче, щоб Церква перемогла в сучасному і майбутньому світі. Тож і сьогодні, у цей важливий для нас час, покладаймо свою довіру в її руки і просімо дару перемоги над усім, що сьогодні є злом. Амінь» - закликав львівський митрополит.

На завершення подячне слово за спільну молитву виголосила Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич.

Після св. Меси архієпископ Мечислав прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії і молитву про припинення війни перед Пресвятими Дарами.

Автор : Олександр Кусий

Назад