Новини

Назад

Урочистість поляків у День Конституції у Львівській катедрі

: 942 2021-05-03 12:50:10

З нагоди 230 річниці ухвалення Польської Конституції 3-го травня представники Генерального консульства РП у Львові та польських організацій Львівщини, а також паломники з Польщі 3 травня традиційно зібралися на спільну молитву в Митрополичій Базиліці.

У Митрополичій Базиліці о годині 10.00 єпископ-помічник Едуард Кава очолив Святу Месу, на якій цього разу з огляду на карантин була присутня обмежена група осіб з числа польських дипломатів і представників польської спільноти міста. Співслужили настоятель катедри о. прелат Ян Нікєль разом із священниками, які працюють в катедрі.

У проповіді отець Славомір Зєліньскі  OFMConv, що у найважчі періоди вірні звертали свій зір до Матері Божої і благали її заступництва.

Після завершення св. Меси єпископ Едвард прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії і молитву про припинення війни на Сході України та закінчення пандемії коронавірусу.

Дякуючи за Святу Месу в намірах Вітчизни єпископ Едуард подякував зокрема представникам Генерального консульства Республіки Польща та польських організацій на чолі з п. Елізою Дзвонкевич, Генеральним консулом Республіки Польща у Львові.

Автор : Олександр Кусий

Назад