Новини

Назад

Урочистість Божого Тіла у Львові

: 1854 2019-06-23 23:51:18

Цьогорічну урочистість Божого Тіла у Львові очолив архієпископ Люблінський Станіслав Будзік. В неділю, 23 червня, опівдні, після Святої Меси процесійна хода пройшла вулицями міста від Митрополичої Базиліки до храму св. Марії Магдалини. 

Було встановлено п’ять вівтарів: біля катедри, фігури Матері Божої на Марійській площі, в парку ім. Івана Франка (з боку вул. Листопадового Чину та з боку вул. Каменярів) та перед зачиненим головним входом до храму св. Марії Магдалини.

На завершення, благословляючи учасників процесії, архієпископ Станіслав Будзік закликав їх свідчити свою віру та прекрасні традиції. «Нехай Божа любов рікою розливається в наших серцях та веде до зустрічі з Христом» - побажав присутнім люблінський митрополит.

Звертаючись до духовенства і вірних та гостей, котрі заповнили всю площу перед храмом св. Марії Магдалини, архієпископ Мечислав Мокшицький сказав:

«Цей дім наші предки колись призначили як місце зустрічі з Богом. Тому звертаємось до властей, від яких це залежить, щоби віддали Богу те, що належить Господеві».

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував люблінському архієпископу Станіславу Будзіку за допомогу і солідарність, а також склав подяку хористам з львівської катедри і з Польщі та Духовому оркестру з Крачкової, який вже всьоме приїхав на урочистість до Львова. Окрему подякував львівським парафіям за оформлення вівтарів, присвячених Рокові Святості подружжя і сім`ї.

Світлини: Костянтин Чавага

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад