Новини

Назад

Урочистість Божого Тіла та Крові Христової у Львівській катедрі

: 640 2021-06-06 23:20:41

В неділю, 6 червня, з нагоди відзначення урочистості Тіла і Крові Христа (Божого Тіла) римо-католики Львова зібралися в Митрополичій Базиліці. У Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії Євхаристійна процесія Цьогорічну урочистість Божого Тіла у Львові очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Опівдні, після Святої Меси процесійна хода вирушила навколо кафедрального собору до чотирьох вівтарів, що символізують чотири сторони світу, відбулася всередині храму.

У зв’язку з обмеженнями, зумовленими епідемією коронавірусу, не відбулась загальноміська євхаристій на процесія вулицями міста від Митрополичої Базиліки до храму св. Марії Магдалини.

Під час проповіді Львівській Митрополит сказав: «Чи сьогоднішнє свято – це не переможна радість, яка пригадує нам, що ми не самотні, бо є з нами Ісус, який дає нам поживу на вічне життя. Саме таке життя з Богом – це переможна радість… Євхаристія – це безцінний скарб, не лише коли вона звершується в храмі, але й тоді, коли ми адоруємо її, бо тоді ми можемо щедро черпати з самого джерела благодаті».

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував катедральним парафіям за оформлення вівтарів, а також склав подяку хористам з львівської катедри та усім присутнім, які урочисто проголосили свою віру у присутнього Христа в Пресвятих Дарах під час процесії.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад