Новини

Назад

У розпал літа діти львівської Митрополичої Базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії відпочивали у парафіяльному душпастирському осередку в с. Любеля.

: 246 2022-07-01 21:58:12

«Острів переможців» - саме таку назву обрали учасники для цьогорічного таборування, оскільки головною темою усіх зустрічей були умови доброї сповіді. Товаришували дітям у цій подорожі до духовної перемоги над гріхом душпастирі катедри – о. Іван Тимань та о. Роман Брода разом із семінаристами Вищої Духовної Семінарії св. Йосифа, а також с. Лідія Зембович та п. Вікторія Компановіч, які опікуються дітьми протягом шкільного року на парафіяльній світлиці.

Центральним пунктом кожного дня у таборі була Свята Меса. Крім того, діти мали тематичні заняття та катехизу, але й розваг теж не бракувало – цікаві квести, творчі заняття, руханки на свіжому повітрі, спортивні ігри та інтеграційні танці.

У цей непростий час, коли в Україні триває війна, дуже важливо гуртувати дітей довкола справжніх цінностей, дати відчуття безпеки та створити місце, в якому вони зможуть поспілкуватися з однолітками, побавитися і пригадати собі, яке воно – безтурботне дитинство.

Світлини: Віта Якубовська

Автор : Віта Якубовська

Назад