Новини

Назад

У Львівській катедрі відбувся Благодійний ярмарок на благо дітей-біженців та для діток із спінальною м`язовою атрофією.

: 272 2022-05-03 09:00:14

1 травня у Львівському кафедральному соборі відбувся благодійний ярмарок на благо дітей-біженців та для діток із спинально-м`язовою атрофією, підопічних фонду «Даймо Надію».

Дякуємо всім, хто допоміг у його організації – сестрам францисканкам, родинам із Запоріжжя, яких ми зараз приймаємо у нашій парафії, та батькам дітей із парафіяльної світлиці, які випікали торти та солодощі; всім, хто пожертвував свої вироби та інші речі на продаж та нашим волонтерам.

Дякуємо вам, дорогі наші парафіяни та гості, що активно приєднуєтеся до нас, щоб творити добро. Кожна гривня, отримана на ярмарку, буде використана на потреби тих, кому ми допомагаємо вижити в ці важкі часи, пише Львівська катедра.

Фонд «Даймо надію» дякує за волонтерську роботу та активно шукає нових людей, які хочуть і люблять бути корисними, мають бажання проводити декілька годин на день у товаристві із дітьми, щоб підготуватися до благодійного ярмарку, який щороку збирає кошти на життєво необхідну апаратуру для діток із спинально-м`язовою атрофією.

Тих, хто хотів би приєднатися до усіх добрих справ фонду, завжди чекають за адресою Театральна 7/1А. Деталі можна дізнатися на сторінці у Facebook Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję".Назад