Новини

Назад

Триває Х Тиждень християнської культури у Львівській катедрі

: 861 2021-05-20 14:13:37

У 101-й День народження св. Йоана Павла ІІ, 18 травня, в рамках Х Тижня християнської культури відбувся концерт хору імені св. Йоана Павла ІІ.

Під час концерту згадувалася знакова для католиків України зустріч із папою Йоаном Павлом ІІ у Любачові. Його слова, скеровані до духовенства та вірян, що зберегли своє духовне коріння за часів переслідувань та утисків, досі надихають та мотивують багатьох католиків відстоювати свою християнську ідентичність. Не забракло також виконання улюбленої пісні святого папи «Barka».

Як зазначив настоятель митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії, де відбуваються усі заходи Тижня християнської культури, саме ці щорічні концерти хору до Дня народження святого папи надихнули на створення такої культурної події, під час якої усі колективи та парафіяльні групи мали б нагоду поділитися своїми творчими здобутками. І продовжують робити це ось уже 10 років. А все завдяки св. Йоанові Павлові ІІ. 

19 травня, діти, що відвідують парафіяльну Світлицю, показали виставу «Йоан Павло ІІ та небесні друзі». Таким чином Львів вшановує великого святого сучасності, який без перебільшення вплинув на хід історії у ХХ ст, також нашого міста.

 


Текст: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад