Новини

Назад

Священицькі свячення у Львівській катедрі

: 3231 2019-05-18 15:15:02

Сьогодні, 18 травня, в Митрополичій базиліці у Львові Архієпископ Митрополит Мечислав Мокшицький рукоположив у сан священства двох дияконів – вихованців Львівської ВДС. Свячення пресвітеріату отримали Ян Гано, котрий родом із Мостиськ, та Андрій Фічук зі Стрия.

На урочистості традиційно прибули настоятелі парафій, з яких вони походять, духовенство з різних деканатів Львівської Архідієцезії, родини нових священників, а також численні гості з України та з-за кордону.

Разом з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким Євхаристію співслужили його Єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, ректор Львівської ВДС щ. прелат Пйотр Бжескі, настоятель катедри о. предат Ян Нікель.

У проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав о. Яна Гано і Андрія Фічука брати приклад з таких священнослужителів, як св. Йоана Павла ІІ, св. Жана-Марі Віаннея, бл. Якова Стрепи. Особливу подяку львівський митрополит склав родичам новий священиків, а всіх присутніх закликав молитися за о. Яна Гано і о. Андрія Фічука та за нові покликання до священства.

Завтра, 19 травня, нові священики звершать перші подячні Святі Меси у своїх родинних парафіях.

Фото: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад