Новини

Назад

Свята Меса в 100-ту річницю товариства електриків Польщі та України у Львівській катедрі

: 1056 2019-09-26 20:50:48

26 вересня, у ювілей 100-річчя товариства електриків Польщі та України, у Митрополичій Базиліці Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький очолив святу Месу за членів товариства, на якій були присутні електрики та науковці з Польщі та України.

„Ми сьогодні зібралися тут, щоби дякувати Богу за дар 100 річниці товариства електриків Польщі та України, за всіх людей які належали до цього товариства та відійшли від нас до дому Отця» – сказав у проповіді єпископ Кава. Зазначив, що в будь-якій праця, якщо Бого є на першому місці, то все є на своєму місці. Тому дякуємо сьогодні за діячів науки і техніки, котрі були в суспільстві носіями світла і правди. Львівський Митрополит подякував присутнім у храмі електрикам за спільну молитву та закликав докласти всіх зусиль, щоб працювали на спільне благо людей й для прославлення Божої благодаті.

Після подячної Святої Меси архієпископ Мечислав зустрівся з делегацією електриків та доброчинців з різних куточків Польщі і подякував за їхній вклад та працю у Львівській архідієцезії.

Автор : Олександр Кусий

Назад