Новини

Назад

Процесія з мощами бл. Якова Стрепи вулицями Львова і вереснева Конгрегація духовенства Львівської Архідієцезії.

: 866 2021-09-11 18:37:39

11 вересня у приміщенні Львівської ВДС в Брюховичах, Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Конгрегацію духовенства Львівської Архідієцезії. Ця конгрегація відбулася після процесії на честь блаженного Якова Стрепи.

В суботу зранку від санктуарію св. Антонія до Митрополичої Базиліки у Львові пройшла щорічна процесія з мощами бл. Якова Стрепи – покровителя Львівської Архідієцезії. Велелюдний молитовний похід духовенства, монашества, семінаристів і мирян очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Перед початком урочистої св. Меси архієпископ Мечислав Мокшицький привітав єпископа Броніслава Бернацького, який очолив Євхаристію, проповідь виголосив Львівський Митрополит.

Урочисту св. Месу співслужили також єпископ Едуард Кава та єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек. На завершення Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький, вже традиційно вручив ордени бл. Якова Стрепи особам, які своїми зусиллями доклалися до зросту нашої Львівської Церкви.

Ця участь в урочистості є насамперед знаком і проявом нашої віри перед світом, але й знаком єдності із тими, хто дбаючи про традицію та поширення віри на наших теренах не забуває про своє коріння і допомагає духовно і матеріально нашій львівській Церкві.

У другій половині дня у Львівській ВДС в Брюховичах відбулася Конгрегація духовенства і монашества Львівської Архідієцезії. На зібранні духовенства було обговорено поточні організаційні справи архідієцезії.

Автор : Олександр Кусий

Назад