Новини

Назад

Похорон с.п. Емілії Хмельової у Львівській катедрі.

: 833 2021-04-30 18:03:30

29 квітня 2021 року ми попрощалися у Львівській катедрі зі с.п. Емілією Хмельовою, багаторічним президентом Федерації польських організацій в Україні. Вона померла у віці 72 років після тривалої важкої хвороби. Єпископ Леон Малий очолював похоронні урочистості. Родина, друзі, представники консулатів та польських організацій взяли участь у Святій Месі.

На похоронах були присутні найближчі родичі, а також заступник посла Республіки Польща в Україні Міхал Гергонь, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч із супроводжуючими консулами, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, віце-президенти та члени правління Федерації польських організацій в Україні, а також голови, активісти та члени польських організацій, що діють в Україні. Емілія Хмельова була похована на Личаківському цвинтарі у Львові.

Після заупокійної служби за Емілію Хмельову, були зачитані листи Президента Республіки Польща Анджея Дуди та державного секретаря в Канцелярії Голови Ради міністрів Яна Дзедзічака.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад