Новини

Назад

Поминальна молитва за померлих дітей-підопічних Фонду «Даймо Надію» в Львівській катедрі.

: 1169 2021-11-07 12:46:39

5 листопада, у Львівській катедрі, вже вшосте Фонд «Даймо Надію» організував для своїх друзів, сімей, які пережили втрату своїх дітей молитовний вечір пам’яті, під час якого з вдячністю та молитвою згадували дітей, які відійшли до вічності, ділились своїм переживанням та дякували людям, які допомагали пережити важкі хвилини.

Єпископ Едуард Кава очолив щорічну поминальну молитву у Львівській катедрі, де батьки спільно віддавали у руки Милосердного Отця своїх дітей, які відійшли з цього світу минулого року.

Фонд «Даймо Надію» вже 10 років поспіль допомагає дітям хворим на м`язево-спінальну атрофію, дітям які невиліковно хворі та потребують постійної медичної, духовної та чисто людської опіки. За останній час відійшло до Дому Отця 8-ро дітей.

Волонтер фонду, лікар-анестезіолог п. Яніна Андрейчук, яка щотижня відвідує дітей із медичною допомогою розповідає: «Наш фонд на даний час допомагає 17-тьом невиліковно хворим дітям. Ми допомагаємо дітям та їхнім родинам, аж до моменту коли дитина відходить до неба, а родинами опікуємо і надалі, ми не втрачаємо зв’язку з родинами, котрі втратили своїх дітей, ми кожного року зустрічаємося з ними, молимось спільно. Нас дуже тішить те, що вони хочуть зустрічатись, ділитись своїми переживаннями, що було добре, чого навчились і як вони зараз живуть. І хочуть ділитись цим з іншими людьми. Не закрились у своєму горі, але вони є відкриті на інших, і це дуже важливо.».

Лікар-анестезіолог п. Яніна Андрейчук розповіла також, про те, що потрібно фонду для допомоги дітям та як можна долучитись до цієї доброї справи.

Нагадаємо, що особливим часом для цих родин є щорічний виїзний табір в рекреаційній зоні Духовної Семінарії і Дому Паломника у Брюховичах біля Львова. Сім’ї мають тоді спільний відпочинок, зустрічі з психологами, лікарям та священниками.

Президент Фонду Ірина Галамай розповіла, що такий захід проведено вже кілька років завдяки підтримці архієпископа Мечислава Мокшицького та зарубіжних жертводавців і доброчинців, передусім польського Фонду «Допомога полякам на Сході» і волонтерів Дортмундсько-Вроцлавсько-Львівського Фонду ім. св. Ядвіги та кафедральної парафії. Допомагали також Лицарі Колумба.

Автор : Олександр Кусий

Назад