Новини

Назад

Подвійне святкування в Сусолові: Відпустова урочистість на честь св. Тереси від Дитяти Ісус та тридцятиріччя храму.

: 810 2024-10-07 12:35:37

В суботу, 28 вересня, парафіяльна спільнота в Сусолові переживала радісну подію. В цей день Його Високопреосвященство архієпископ Мечислав Мокшицький звершив урочисту Святу Месу з нагоди парафіяльного відпусту та тридцятиріччя храму. У співслужінні з кс. Мареком Недзвецьким - деканом городоцького деканату, о. Михайлом Сабатом – настоятелем сусолівської парафії УГКЦ, кс. Міхалом Махньо – настоятелем парафії в Коломиї, кс. Андрієм Пеканцем – директором львівського відділу Caritas, а також кс. Юрієм Василенко та кс. Казимиром Вавричем – настоятелем та вікарієм відповідно.

Ксьондз настоятель перед початком євхаристії привітав всіх присутніх та пригадав історію парафії та будови нового храму на фундаменті старого, знищеного радянським режимом.

Після Святої Меси відбулася євхаристійна процесія довкола храму, яка завершилася урочистим співом Te Deum та благословенням Пресвятими Дарами.

Всі присутні дякували Богу за Його опіку та благословення для невеликої, але живої парафії – за можливість збиратися в відремонтованому храмі, який об’єднує родини під опікою св. Терези з Ліз’є, реліквії якої з цього дня знаходитимуться в храмі.

На завершення відбулася святкова агапа, на якій парафіяни пригощали гостей смаколиками та дякували за спільно пережиту урочистість.

о. Юрій Василенко



Назад