Новини

Назад

Передріздвяна зустріч духовенства Львівського деканату

: 1490 2020-12-16 20:54:13

16 грудня у Львівському кафедральному соборі Успіня ПДМ Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрівся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Львівському деканаті, щоб побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 12.30, яку очолив Львівський митрополит разом із єпископом-почічником Едуардом Кавою, канцлером о. Владиславом Гримським, деканом о. Яном Ніклем та священниками з деканату. Архієпископ Мечислав під час проповіді поділився власними роздумами про віру та підкреслив, що віра це не тільки теоретичне визнання Бога, але передусім особиста довіра Богові, яка виражається у конкретних наших виборах та нашій щоденності. Вказав також святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, як взірець на дорозі віри. Говорив також про важливість року святого Йосифа, який будемо переживати у новому 2021 році.

Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Львівського деканату. Були обговорення справ. З огляду на обмеження covid-19 та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог під час карантину не відбулася Вігілійна Вечеря, котра традиційно відбувалась кожного року.

На завершення митрополит висловив вдячність усім зібраним за працю у парафіяльних спільнотах часто у складних умовах та побажав Божого благословення, здоров’я та всіх необхідних благ для служіння Богу і людям. Від імені усіх присутніх священників о. Кшиштоф Шебля склав різдвяні побажання Львівському Митрополиту.

Автор : Олександр Кусий

Назад